Je potřeba hledat světlo v nás samých

Lidský svět je někdy plný protikladů. Člověk touží po splynutí se zdrojem, touží ale také po uznání, materiální život se proplétá s duchovním, avšak nikde člověk nenalézá uspokojení. Honí se od jednoho k druhému. Je odrazem velkých světů. Kdy i světy se od jednoho ke druhému zdvihají, mění se a vibrují, zanikají a vznikají.

flowerish_meadow

Veškeré tyto pochody vytváří proud dění, který prostupuje vším tím, co je. Člověk často tápe při hledání svého směru, bloudí ve světě temnoty a hledá světlo, které by ho z této temnoty vyvedlo. To světlo tu však vždy bylo. To světlo má každý v sobě samém. Je to on sám. A proto i v současné době, v současné společnosti je potřeba stále hledat světlo ve vás samých. Nejen světlo, ale také pomoc, po které toužíte. Jste tu vy, kteří máte vše ve svých rukách. Vaše nespokojenost může pohnout světem. Může změnit vše, co dosud znáte. Vy dokážete rozpoutat bouři, pokud si uvědomíte jakou sílu v sobě máte. Stále hledíte do budoucnosti a ptáte se, co vás čeká. Nacházíte mnohé informace, které vám mohou osvětlit to, co je před vámi. Avšak uspokojují pouze vaše ego. Nikoli vaši duši. A tak žijete dále a uspokojujete se něčím pomíjivým, něčím, co vám nemůže pomoci změnit svět, odpoutat se od minulosti. Je tu čas, kdy se vše mění. A pokud byste mohli vidět svět za několik let, byli byste překvapeni, ale možná také zklamáni. Neboť je potřeba dát energii změně, ne však pouze hledět do budoucnosti a čekat, kdy už tady ta změna bude.

Pohání vás mnohé emoce, a pokud chcete žít v lepším světě, musíte si takový svět vytvořit. Pokud zrak mnoha lidí spočine na jedno místo, pak mohou touto energií dokázat neskutečně mnoho. Tento čas vás prověřuje, zda již jste připraveni, zda dokážete naplnit přítomnost energií proměny, či zda stále ještě čekáte, že se vše zhmotní bez vašeho přičinění. Takové čekání tu již bylo tolikrát. Vy však máte jedinečnou příležitost, pomáhá vám k tomu nejen světové naladění, ale zejména to, že můžete vše prožít na svou vlastní kůži. Teprve poté, když osobně zažíváte krizi, teprve pak se dokážete sami za sebe postavit. A toto se děje právě nyní. Jsme tu s vámi, abychom vám stáli po boku. Milujeme vás a žehnáme vám na vaší cestě.

http://zlata.dusicka.sweb.cz/new_page_4.htm

28

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s