Mŕtve mestá Antarktídy

www.biosferaklub.info

V tomto videočlánku sa pozrieme na fotografie urobené v prvej polovici 20. storočia jednou zo západných spravodajských služieb. Fotografie ukazujú zničené mesto nachádzajúce sa v Antarktíde, uvidíme ruiny a celé budovy antického typu, pyramídy, obelisky, pamätník a predmety, ktoré môžu súvisieť s energetickou infraštruktúrou stratenej civilizácie. S využitím dostupných údajov budeme tiež schopní vyvodiť záver o čase, kedy došlo ku katastrofe, ktorá zničila Antarktídu.

V apríli 2001 objavil americký špionážny satelit starodávnu štruktúru alebo zariadenie, ktoré ležalo uzavreté v kilometroch antarktického ľadu. Okamžite po objavení sa spustil výskumný projekt na tomto mieste. Správy o zvýšenej aktivite USA v Antarktíde sa dostali do uší európskej elity.

nintchdbpict000288530454

„Ak je to niečo, čo armáda USA vybudovala do hĺbky, potom je to v rozpore s medzinárodnými zmluvami o Antarktíde,“ povedala asistentka Nicole Fontaine, vtedajšia predsedníčka Európskeho parlamentu. „Ak nie, je to niečo, čo prinajmenšom existuje 12 tisíc rokov, toľko času ľad pokrýva Antarktídu. Potom ju možno nazvať jednou z najstarších umelých štruktúr na planéte. Pentagon by mal dbať na výzvy Kongresu a hlásiť všetko, čo sa tam skrýva.“ Americká federálna vláda a Pentagon výzvy ignorovali.

Mnoho ľudí si myslí, že celá Antarktída je pokrytá mnohými kilometrami snehu a ľadu, ale to je úplne nesprávne, Antarktída je najsuchšie miesto na planéte. Odborne sa za púšť považuje miesto, kde za rok spadne menej ako 254 mm zrážok, napríklad na Sahare len 25 mm. Priemerné ročné zrážky v Antarktíde sú približne rovnaké, ale 2 % celého kontinentu, známeho ako Suché údolia, sú úplne bez ľadu a snehu a nikdy tam nepadajú zrážky…

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s