Růst a zmar, život a smrt, transformace a přechod

Lidský život na této planetě podléhá času, gravitaci, ale také vibraci místa, kde člověk dlí nejen svou myslí, ale také svým srdcem. Tento proces bytí je tu po celé věky a podléhá zákonům, které drží život pohromadě. Člověk je tu jako bytost Země a zároveň jako bytost s jádrem nesmrtelným, a tak se tu spojují dvě podstaty, které tvoří jeden celek. Na tento celek pak má vliv střídavě to i to, v případě probuzené bytosti však převládá aspekt ducha. Celý svět je pod působením vibrací a ty také tvoří reality, kterých součástí pak jsou duše, které se rozhodly uskutečnit svou misi a stát se součástí proměny světů a skrze toto také proměny sebe samých.

48

Tento čas, stejně jako další zvláštní dny, nese v sobě pochopení a obnovu. Nese v sobě pozastavení a uvědomění si, a v neposlední řadě také rozšíření vědomí. Zároveň však druhá strana brání pokroku tam, kde je to přirozené a posiluje tam, kde dochází k odklonu od přirozenosti, od původnosti, od domova a od lásky. Země však musí růst, neboť vibrace je neudržitelná. Vyplavuje a odplavuje stresy a zároveň probouzí krásu, která může být uchopena a prožita pouze těmi, kteří s touto dokáží sladit svou frekvenci a otevřenýma očima a srdcem nechat proudit zázraky tvoření do sebe samých. Růst a zmar, život a smrt, transformace a přechod, toto je téma tohoto času. Nevratné změny, změny podnícené nefunkčností toho starého. Čas, který již není tím časem, kterým býval, nýbrž se vzrůstající vibrací se zrychluje jeho vnímání. V tomto světě nemohou dlouho přežít ti, kteří jsou nízcí. Je to postupný proces a dlouhá cesta, a přestože se její konec může zdát vzdálený, je tu vždy naděje a víra, která svou silou vede vpřed. Ať již tento proces provází cokoli, vězte, že je to vždy v souladu s vývojem a vždy důležitým krokem k cíli.

Někteří dosud neporozuměli, někteří napjatě očekávají, jiní se brání. Toto vše však je potřeba. Každý si musí odžít to své, aby došel naplnění svého vlastního cíle, svého vlastního pochopení a uvědomění. Teprve pak se všichni mohou spojit a vytvořit nový obraz kolektivního vědomí, vytvořit to, co změní realitu celku. Život se rozvíjí, odkvétá a umírá, aby se opět zrodil znovu. V novém čase, s novými podmínkami. Avšak přesto neochvějně roste a hledá živiny pro tento svůj růst. A tak i vy všichni hledejte živiny pro svůj vlastní růst, nezapomínejte zalévat sami sebe a dodávat si vláhu, abyste v životě rostli a aby květy vašeho úsilí inspirovaly ty ostatní.

To, co předáte svým dětem, to jsou ta semínka nového života, která mohou padnout na úrodnou půdu života. Tuto úrodnou půdu však musíte připravit vy sami. Nejen sobě samým a vašim dětem, ale také celým následujícím generacím. Toto je vše, co je potřeba činit v následujících dnech. Jen je potřeba se nevzdávat a překonávat překážky, které vám brání vidět pravdu. Pomáháme vám a žehnáme vám na vaší cestě. Milujeme vás bytosti Země a obdivujeme vaši odvahu být součástí bytí v tomto čase.

https://zlata-dusicka84.webnode.cz/l/rust-a-zmar-zivot-a-smrt-transformace-a-prechod/

36

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s