Co přináší tato doba

Člověk přichází sem na Zemi do této inkarnace proto, aby se učil a také proto, aby se zbavil mnohých zátěží. Přestože inkarnační podmínky jsou výsledkem spousty dalších aspektů, na které nemá duše vliv. Děje se však to, co je ustanoveno, a proto se tímto směrem budeme obracet. Čas je veličina jakou ještě budete zkoumat. I prostor se láme různými způsoby a dokáže vytvořit mnohé cesty, kterými je možné opouštět některé reality a vracet se zpět. Toto vše je však zatím odkryté pouze těm vybraným. Zdá se ale, že čas i prostor jsou plastické a dokáží vytvářet mnohé příležitosti pro duše a pro jejich učení se odpoutat od jejich programů.

02

Svět se tvoří tak, jak je prezentováno všem duším, které pak svým pohledem tvoří kolektivní budoucnost a obraz světa. Mnohé duše však již vykazují změnu a dokáží se odklánět od některých sdílených perspektiv, které odporují hlavnímu proudu. Tedy dokáží již vnímat mnoho skrytého, toho, co se dokáže otevřít pouze prostupem do vyšších vibrací. Odtud pak některé duše jsou schopny přinést informace, které zatím zůstávají skryté ostatním. Tento svět je již připraven na to, aby se dotýkal pátého světa, avšak pouze za předpokladu, že je duše vyvinutá a vědomě k tomuto spěje. Tento čas pak zároveň přináší nejen mnohé možnosti rozvoje, ale ukazuje též nové cesty a pomáhá k uskutečnění mnoha trvalých přeměn duše.

I společnost se vyvíjí. Stále však je zde vliv minulosti, zkostnatění a určitá strnulost, obavy a strach uskutečnit něco, co zde ještě nebylo. Minulost je opouštěna jen velmi pomalu a těžce. Může se zdát, že ti, kteří jsou vpředu, jsou nuceni táhnout ty ostatní a naopak ti, co jsou vzadu pak brzdí ty, kteří kráčí vepředu. Nejprve musí být srovnán krok, aby mohl být uskutečněn pohyb vpřed, jinak se stále bude přešlapovat na místě. Je potřeba dojít k uskutečnění souladu jak v otázkách života, tak v otázkách společenství.

Tento pohled se u mnohých tříští, stojí mezi starým a novým a bojí se opustit staré břehy. Tento čas nese velikou rekapitulaci toho, co sdílíme s ostatními, tzn. rekapitulaci životních postojů, citů a také možnosti, či nemožnosti zbavit se zátěží ve vztazích. Někteří jsou již dávno svobodní, přesto zůstávají na místě. Rekapitulace toho, co člověk prožívá a co chce prožívat přináší přesun a migraci mnohých lidí. Neboť vztahové hodnoty se velmi změnily a již zde není soulad mezi některými dušemi. Není zde spojení.

Vztahy se rozpadají a za dveřmi stojí nová spojení, která se však posílí tehdy, až projdou zatěžovacím startem. Tedy je zde odklon od podmíněných vztahů a ty nové jsou budovány na jiných základech a jiných hodnotách. Je zde požadována zejména svoboda a pravda bez přetvářky a lži. Zároveň tu zůstávají ti, kteří převzali vzorce chování od svých rodičů a stejně tak jako oni se nedokáží vymanit z karmických pout. Mnoho z těchto lidí potřebuje a bude potřebovat pomoci.

Vaši psychologové mají plné ruce práce a zároveň je potřeba, aby byli tito zacyklovaní lidé vyslyšeni a podpořeni, aby jim bylo pomoženo získat nový náhled na život a ukázáno, že se dá žít i jinak a bez zátěží. Tento svět nese v sobě dvě polarity. Rozbíhají se zde také dvě cesty a jednotlivé duše nastupují tu cestu, která rezonuje s jejich nazíráním na život. Lidstvo stojí na rozcestí, může však i dojít na scestí, pokud nezmění své priority. Je tu čas transformace a růstu, čas převzetí odpovědnosti za sebe samé. Vždy jste tu stály vy, bytosti Země, se svými pochybnostmi a obavami, ale také s neuvěřitelnou silou. Tuto sílu se musíte naučit naplno využívat a pak teprve pochopíte kým jste a kým jste vždy byli. Milujeme vás a žehnáme vám na vaší cestě.

https://zlata-dusicka84.webnode.cz/l/co-prinasi-tato-doba/

01

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s