Rozpad – slovo co vystihuje současnost

Tento svět se mění velkým tempem. Mnohé změny ani nemůžete zaznamenat, další proměny máte každý den před očima. Nemění se pouze svět kolem vás, mění se také vaše nazírání na tyto věci a zejména vaše vnitřní pohledy, tedy váš vnitřní svět se transformuje. Můžete si kolem sebe všímat mnohých skutečností, které jste dříve nezaznamenali. Toto ukazuje, že vaše vnímání se posouvá. Odpoutáváte se od minulosti a procházíte zkušenostmi, které vás formují do nových osobností.

69

Tento svět je na pokraji zhroucení starých struktur. Během pár let se zcela promění. To, co nyní doznívá, to brzy zcela odpadne. Budete se učit novým věcem, budete se jinak léčit, budete jinak žít. Veškeré změny však je potřeba vstřebat, na to však nebudete mít čas. Proměna tohoto světa začala a kráčí mílovými kroky. Avšak stále znovu je potřeba opakovat, že vše záleží pouze na vás lidech, které změny proběhnou a jak budete schopni sami měnit společnost a kterým směrem. Mnozí toužíte po klidu, avšak toto vám nebude dopřáno. Probuzení sebou přináší i mnohé poznání. Jakoby jste spali a otevřeli oči právě ve chvíli, kdy jste se přesunuli do neznámé krajiny.

Všechny vaše představy o budoucnosti mohou být náhle přetvořeny do zcela jiných obrazů. Nyní ještě nepoznané se brzy stane velice známým. Brzy se také promění celý svět. Pokud byste si neprošli cestou změn, pak byste ani neměli šanci ho poznat, neboť proces růstu a transformace zasahuje celý svět. Tedy vše, co zde v tomto čase a v tomto místě tvoří svět tak, jak ho znáte nyní. Na vás jsou tu kladeny stále stejné požadavky, a to, aby došlo ke spojení mezi vámi, abyste tvořili mosty, po kterých by mohla nová společnost kráčet, aby svět byl uzdraven. A to může přijít pouze skrze vás samé. Brzy poznáte, že se držíte mnohého z toho, co vám však v okamžiku může protéct mezi prsty, aniž stihnete reagovat. Doslova přes noc se mění vaše životy. A v tomto čase mnohé duše opět opouštějí tento svět.

Karmické události zesilují. Rozpadají se nejen mnohé struktury vnější, ale i jistoty vnitřní, což se projevuje rozpadem rodin, přátelství a dalších svazků. Ale také okolností, které tvoří tuto realitu. Mocní se brání, většina lidstva však ještě nenašla dost odvahy uskutečnit změnu. Lidé ještě úplně nepochopili, že již není čeho se držet a že jedině společná řeč může změnit na první pohled nezměnitelné. Nic není trvalé a nic není absolutní. A také nic na tomto světě není na věky věků. Pouze láska a s ní duše, které sem přišly získat svou zkušenost. Až toto všichni pochopí, pak zmizí spoustu obav a strachů. Do té doby však je potřeba žít svůj život nejlépe jak dovedete a zároveň v pravdě. Milujeme vás a žehnáme vám na vaší cestě.

https://zlata-dusicka84.webnode.cz/l/rozpad-slovo-co-vystihuje-soucasnost/

57

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s