Volme lásku

Váš svět kousek po kousku odchází, jakoby se odpojoval od životů některých duší. Někteří totiž již pochopili, že mnohé konce probíhají právě nyní a jejich vnitřní naladění již rezonuje s vyšší verzí planety, tedy jejich světelná těla vibrují vyšší rychlostí. Proto je v tomto čase tolik rozdílů a tolik změn.

68

Může se zdát, že lidé, kteří byli spojeni po většinu svých životů najednou opouštějí své partnery, rodiny se rozpadají, velká vnitřní nespokojenost lidstva se promítá v okolních událostech. Napětí roste. Někteří si připadají v tomto světě jako ztracení, jakoby byli z jiných světů. Lidé jsou agresivní, strachy se zesilují. Pokud neproběhne vnitřní změna u bytostí Země, pak se nespokojenost povalí jako lavina celým světem a strhne sebou vše, co jí bude stát v cestě. Toto může být jeden pohled na dění na Zemi. Na straně druhé jsou některé bytosti Země připraveny zcela opustit ve svých životech to, co žijí, obrátit své životy o 180 stupňů. Uvnitř sebe cítí volání, které dává naději, že je možné vytvořit svět zcela jiný, než je současný. Že je možné cítit lásku a spojení, že je možné žít s druhými v míru.

Tyto světy pak naráží do sebe v této realitě. Avšak některé vibrují daleko výše a směřují nahoru, zatímco ty další klesají dolů. Žijete ve velice významné době, lidé Země. Získáváte ale také ohromnou sílu tím, jak prožíváte velice vypjaté situace, zejména po psychické stránce. Působení energií se bude stále zesilovat, aby se v tomto světě odplavila nízká energie. To však bude přinášet ještě větší nápor na vnímání lidí a zároveň se ještě více posílí obavy a strachy, které můžete prožívat.

Svět je rozpolcený a je zde mnoho protikladů. Realita se tříští tím, jak zde proti sobě stojí mnohé tvořivé mysli, proto jsou události jednou takové a pak zase jiné. Tímto časem přišly projít spousty duší a některé z nich se vrací zpět, neboť nedokáží unést ten tlak. Mnohé duše se naopak díky tomuto velice rychle uvolňují z karmických pout. Lidé Země, ať již je před vámi cokoli, záleží pouze na vás, jakou silou budete schopni tvořit to, po čem toužíte a zároveň je potřeba, abyste se na tento svět dívali jako na svůj domov. Tedy snažili se o jeho zachování, o jeho ozdravení a nedovolili jiným, aby za vás rozhodovali, aby se za vás vydávali, či vás kopírovali anebo aby vás nahradili

Jste bytosti s jiskrou stvoření, jste bytosti plné světla, vy nemůžete žít zavření, potřebujete být svobodní, potřebujete tvořit, manifestovat. Jinak byste ztratili veškerý smysl svých životů. Vaše cesta je kráčet životem a stávat se nejlepší verzí sebe samých. Pochopte, že máte vždy možnost volby toho, na jakou stranu se postavíte. V každém okamžiku si můžete zvolit. My volíme lásku a jsme s vámi. Milujeme vás a žehnáme vám na vaší cestě. 

https://zlata-dusicka84.webnode.cz/l/volme-lasku/

schastlivaya-semya-eto-kogda_8-450x298-2

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s