Hledání pravdy

Mnoho z bytostí Země podléhá klamným iluzím toho, že tento svět se osvobodí, že je zde síla, která zasáhne a změní snad toto místo. Pravda je ale zcela jiná. Toto místo, stejně jako místa podobná, je stvořeno proto, aby mnohé duše dokázaly samy sobě, že jsou schopné dostát výzvám, které si na své cestě připravily a je zde iluze toho, že svět je takový, jaký ho všichni vidí.

50_CrystalSanctuary

Je to jako závoj zapomnění, mlha, která se rozprostírá kolem, aby zabránila tomu uvidět pravdu. Přesto někteří již získali tuto schopnost mlhu prohlédnout a uvidět vše ve své pravé podobě. Někteří o tom, co uvidí, také pohovořili. Avšak vývoj této planety není natolik na výši, aby jim ostatní uvěřili. Stále je zde většina, která věří tomu, co jim bylo vštěpováno. Jsou zde mnohé pravdy v tomto světě. A časem nebudete schopni rozeznat to, co je pravda a co není.

Manipulace mohou být prezentovány jako pravdivé, že nebude lehké je prohlédnout. Jediné, co může pomoci uvidět pravdu, je zaměření se do svého středu, opuštění hlavního proudu a stažení se do sebe samých. Proto, abyste byli schopni naslouchat, proto, abyste sami našli odpovědi. Tento čas vás však nutí být aktivní ve světě materiálním, rozptylovat se a nevěnovat hledání pravdy tolik času. Abyste chtěli hledat a uvidět, pak potřebujete zásah. Ne však zásah vyšších bytostí tak, jak po něm toužíte. Nýbrž zásah vnější, tedy situace, které vás budou nutit reagovat. Situace, kdy se budete stále více cítit tlačeni do kouta, kdy vaše svobody budou ještě více osekány, kdy vaše práce sice ponese nějaké ovoce, ale vy téměř všechno budete muset odevzdat.

Zásah, který zasáhne vaše životy do té míry, že už nebudete chtít toto dále snášet. Pak teprve přijde reakce, která může změnit váš svět, vaši společnost. Takový čas dosud ještě nenastal. Ještě je tu chvíle, kdy se provaz bude ještě více stahovat. Mnohé skupiny mohou postupovat proti většině, avšak nedosáhnou ničeho, neboť nebudou jednotné.

Kolektivní vědomí vás bytostí Země ještě nestojí na tak pevném základě, aby mohlo ovlivnit celkovou proměnu. Přesto všechno tento čas může nastat. Do té doby však bude potřeba napnout všechny vaše síly, přetransformovat své strachy a otevřít se svému životu, pochopit, oč tu vlastně jde. Nejen z pozice materiální, ale také z pozice vyššího vědomí. Pochopit, že je zde neskutečné množství cest, které jsou jako trenažéry pro lidské duše.

Je zde také nekonečné množství možností a vy si můžete zvolit cokoli. Musíte však k tomu dospět, dorůst. Čas je tu proto, aby vám ukázal možnosti, aby vám pomohl rozlišovat, aby vás vyzkoušel. Tato doba je zásadní pro transformaci duše a také pro proměnu lidstva jako takového. Jakmile pochopíte, že svět je přívětivé místo a že jen vaše emoce a vaše vnímání určují, jak se v něm cítíte, pak bude možné posunout se dále a zlepšit své místo na planetě, vytvořit ho zcela jiným, s jinou společností, jiným způsobem žití. Tento čas vás pomalu a jistě vede k opouštění minulosti, to, co platilo dříve, již více méně neplatí.

Mnozí začínají chápat, že život je něco mnohem více, než celodenní dřina a rutina. Svět je bohatý na příležitosti a plný krás. Ale také plný nástrah. Svět čeká na to, že bude objeven. A k tomuto jste vedeny, bytosti Země. Abyste objevily, kým jste, abyste našly způsob, jak ze sebe projevit to nejlepší, abyste mířily směrem vzhůru. Milujeme vás a žehnáme vám na vaší cestě.

https://zlata-dusicka84.webnode.cz/l/hledani-pravdy/

A9DFN4gkw_c

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s