Zákony Univerza

(alias skutočné znenie 10 Božích prikázaní, znesenýchMojžišom (nanovo) z hory Sinaj)

S láskavým dovolením Bytostí Svetla sme sa zhodli, že by bolo vhodné uverejniť
základné zákony Univerza v ich pôvodnom znení aj na našej stránke.
Možno ich týmto aj ďalšie duše lepšie pochopia a začnú sa podľa nich aj správať.

Ďakujeme.

1.  Zákon rovnoprávnosti

Všetci členovia Božej kozmickej rodiny majú rovnaké práva bez rozdielu druhu a doby ich stvorenia.

2.  Zákon lásky

Všetci členovia Božej kozmickej rodiny majú za úlohu sa vzájomne milovať a odpúšťať si vzájomné priestupky.

3. Zákon obozretnosti

Všetci členovia Božej kozmickej rodiny sa majú vzájomne upozorňovať na eventuálne priestupky proti platným kozmickým zákonom. Majú tak konať v láske a úcte k druhému.

4. Zákon vzájomnej pomoci

Všetci členovia Božej kozmickej rodiny si majú vzájomne pomáhať, kedykoľvek to situácia vyžaduje, a to tak, aby ten, komu je pomáhané, tým nikdy neutrpel ujmu a neboli mu tým obmedzované práva a slobody.

5. Zákon slobody

Každý člen Božej kozmickej rodiny má právo na neobmedzenú slobodu v rámci platných kozmických zákonov, ktoré sú tu pre jeho ochranu, zaručujú jeho nerušený, zdravý vývoj a garantujú jeho osobné šťastie, ako i šťastie jeho bratov a sestier.

6. Zákon poslušnosti

Týmto zákonom sa stvorené bytosti dobrovolne zaväzujú počúvať nabádaniu a rád svojho Božského Stvoriteľa, ktorý slúži ich dobru a má blahodárny vplyv na ich vývoj.

7. Zákon odplaty

Každý priestupok proti platným kozmickým zákonom bude mať za následok potrestanie svojho pôvodcu, a to formou spätného negatívneho pôsobenia (dopadu) na neho.

8. Zákon nestarania sa(… nevměšování)

Ním sa stvorené bytosti, členovia Božej kozmickej rodiny, dobrovolne zaväzujú nestarať sa násilím do záležitostí druhých a tým obmedzovať ich osobnú slobodu za predpokladu, že správanie druhých nie je násilným vpletaním sa do záležitostí iných, obmedzovaním ich osobnej slobody.

9. Zákon práva na dary stvorenia

Každý člen Božej kozmickej rodiny má zaručený volný prístup ku všetkým darom stvorenia za predpokladu, že tým neporušuje žiadny z ostatných platných zákonov.

10. Právo na neveru

Každý člen Božej kozmickej rodiny má právo na porušovanie zákonov za súčasného uvedomenia si dôsledkov z tohoto plynúcich, ako sú uvedené v zákone číslo 7.

D o d a t o k :

Pre pozemské ľudstvo je najzávažnejší práve zákon číslo 7, ktorý trvale porušujeme.V dôsledku neho došlo na Zemi k biblickej potope (a aj iným katastrofám) svetaako odplate nedodržiavania zákonov Univerza. Žial, naša súčasná civilizácia tieto zákony opäť veľmi vážne porušuje. Zostáva len otázkou času, kedy a akým spôsobom zákony Univerza (tak ako aj zákony prírody) zjednajú poriadok.

Tento materiál sme použili z knihy „Poselství“ – 1. diel, od Heleny Šeblovej (Nakladateľstvo HEMAX, Krnov 2005, www.poselstvilasky.cz), kde sa nachádza množstvo užitočných posolstiev a rád pre všetkých, ktorí majú čistý záujem na vzostupe Zeme a na vzostupe svojej duše vrámci previbrovania do svetlejších sfér nášho ďalšieho pokračovania CESTY DUŠE.

www.cestydusi.cz/2009030014-mystika-a-energie-zakony-univerza

Reklamy

2 Responses to Zákony Univerza

 1. Igniculus Iohanes píše:

  7. Zákon odplaty

  Každý priestupok proti platným kozmickým zákonom bude mať za následok potrestanie svojho pôvodcu, a to formou spätného negatívneho pôsobenia (dopadu) na neho.

  Súhlasím s daným zákonom a snažím sa v rámci svojich možnosti a konania plne dodržiavať. No i napriek tomu tu vzniká jedna veľká a podstatná otázka. Kedy budú potrestaní ilumináti a predstavitelia NWO, ktorí ako je všeobecne známe prostredníctvom svojho nakradnutého majetku, ktorý získali výlučne zdieraním ostatných. Kedy budú konečne potrestaní za to že robia všetkým ľuďom a celej prírode zle a porušujú všetky vesmírne zákony. alebo tieto zákony platia iba pre niektorých a pre zlodejov a vymývačov mozgov nie? Potom je to aj jedno podozrenie. Nevymysleli ho sami aby ostatých držakli na uzde? Podľa všetkého áno.

  • ANDREA FLATH píše:

   Ako vieme, že neboli potrestaní, kde sa hovorí, ze sa to udeje práve v tomto živote?A nebudú tí zdieraní, tí istí, čo predtým zdierali?

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s