Nikolaj Levašov – O psychickej manipulácii človeka narušením ochranných psi polí

mozog psi

Človek má zložitý psi systém, ktorý sa skladá zo štrnástich miliárd neurónov, ktorý je pri správnom rozvoji schopný riešiť takmer všetky vznikajúce problémy. Okrem toho, neuróny ľudského mozgu majú maximálny stupeň spolupráce medzi sebou. Takú kvalitu spolupráce je prakticky nemožné dosiahnuť v stave nadorganizmu, ktorý sa prejavuje u termitov, včiel a mravcov.

psi

Nadorganizmus, absolútna idea, spoločný rozum, nie je krokom dopredu, ako sa to stalo u termitov, včiel, mravcov, atď., ale krokom späť… Pretože v tomto stave nadorganizmu u človeka nie je možný harmonický rozvoj spoločného psi systému. Pri normálnom rozvoji človeka, ochranné pole vytvárané mozgom maximálne izoluje psi systém človeka od vonkajšieho vplyvu.

Vo väčšine prípadov, pre otvorenie tohto ochranného poľa musí prísť podnet zvnútra psi systému človeka. Ale k tomu musia byť splnené dve podmienky:

  1. Veľká koncentrácia ľudí na malom priestore. Pritom psi pole každého človeka ovplyvňuje ochranné polia okolitých ľudí a naopak, psi polia okolitých ľudí potláčajú účinok ochranného poľa každého človeka. V dôsledku toho sa potenciál ochranného psi poľa ľudí v tejto skupine značne znižuje.
  2. Pri zníženom potenciáli ochranného psi poľa človeka je potrebné emocionálne rozkolísanie systému zvnútra, najčastejšie negatívne. Pri prekročení určitej úrovne emocionálneho rozkolísania sa ochranné psi pole človeka stáva nestabilné a mizne. Každý človek v tejto skupine prestáva byť individualita a jeho mozog sa podriaďuje emóciám, ktoré planú v tomto dave ľudí. V tomto stave stačí iba dav „správne“ nasmerovať a dav urobí všetko, čo potrebujú tí, ktorí ho riadia.

To je princíp pôsobenia takzvaných psi zbraní (psychotrónnych zbraní) v jednom z ich prejavov. V ďalekej aj blízkej histórii ľudstva je možné vidieť mnoho príkladov podobného pôsobenia a čo je zaujímavé, v stave „davu“ človek robí často také veci, ktoré dovtedy, ani potom, vedome nikdy nerobil. Často je to dokonca v rozpore s jeho zásadami etiky a morálky.

Pokiaľ si uvedomíme, že iba 3 až 5 % neurónov mozgu človeka pracuje na jeho myslenie a ostatných 95 – 97 % sa nezúčastňujú vedomej činnosti, vtedy sa môže realizovať nasledujúca situácia… Pokiaľ má niekto „kľúč“ od vstupu do týchto 95 – 97 % mozgu a vie, akým spôsobom je možné otvoriť tieto „dvere“, tak tento človek alebo skupina ľudí je schopných riadiť ľubovoľným počtom ľudí. Najčastejšie sa to deje pri pôsobení takzvaných riadiacich psi poliach, ktoré môže vytvoriť buď jeden človek alebo skupina ľudí.

Pritom ľudia, ktorí sú vystavení pôsobeniu týmto psi zbraniam, absolútne nič necítia a nechápu, prečo a čo ich prinútilo urobiť to alebo ono To je veľmi silná a hrôzostrašná zbraň, oveľa nebezpečnejšia ako rádioaktívne žiarenie, bomby, chemické alebo biologické zbrane. Už iba tým, že ľudia, ktorí sú vystavení pôsobeniu tejto zbrani ani netušia, že na nich niečo pôsobí.

Týmto spôsobom tí, ktorí používajú tieto zbrane, sú úplne beztrestní. Pretože najčastejšie tí, ktorí používajú tieto zbrane, sa snažia presvedčiť všetkých ostatných, že dokonca aj myšlienka takéhoto pôsobenia je absurdná a smiešna… Presviedčajú a schovávajú sa za lživú filozofiu a opierajú sa o falošné základy, čo sami dobre vedia. Psi zbrane sú najneľudskejšie zo všetkých, ktoré existujú vo svete, a keď sa dostanú do „čiernych“ rúk, tak naozaj začneš veriť, že nastal „súdny deň“.

Týmto spôsobom stav nadorganizmu u človeka môže vzniknúť spontánne v dôsledku nahromadenia negatívnych emócií vo väčšom dave a tiež v dôsledku pôsobenia riadiacich psi polí pri použití psi zbraní.

Nikolaj Levašov „Posledný apel ľudstvu“

https://www.biosferaklub.info/o-psychickej-manipulacii-cloveka-narusenim-ochrannych-psi-poli/

001

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s