Vstupujeme do konečné fáze

23.8.2022

Konečná fáze vzestupu začala. Toto je však paradoxně spojeno s největším tlakem a s největšími represemi. Ozývá se zde karma národů, stoupá hladina řek a mění se hladina podzemní vody. Svět se ubírá cestou zkázy z jedné strany, avšak z druhé strany dochází o odpoutávání se od mnohých karmických těžkostí a bytosti Země stále více otevírají svá vědomí. Posun je vidět všude. Ať již v pozitivním, či negativním směru.

čítanie2

Mnohé bytosti zahajují své závěrečné dny v této realitě. Mnohé duše nechtějí dále pokračovat v procesu probouzení. Potřebují si ještě odžít mnohé karmické lekce v této nebo podobné realitě. Avšak je zde plno těch, kteří již jsou připraveni otevřít se vyššímu vědomí a dojít do cíle. Tento čas je časem protikladů. Otupění a bdělosti, únavy, ale i akce. Nespokojenost je cítit na každém kroku a duše jsou unavené. Je však důležité nepřestávat a hledat stále nové  podněty pro svůj růst, stále udržovat hladinu energie a vnitřní sílu, která je velmi potřeba. V opačném případě je energie odevzdávána druhé straně.

Vidíte kolem sebe mnohé znepokojivé události. Avšak vaše strachy jsou již tak silné, že není potřeba je dále posilovat. Proto pracujte na svém vnitřním klidu, na důvěře v celý proces. Neboť přijde čas, kdy se mnohé dílky poskládají a vy uvidíte téměř celý obraz. Máte se ještě mnohé učit a od mnohého se odpoutat. Připoutanost je stále veliká stejně tak, jako vaše závislosti. Bohužel jste stále záměrně udržováni v nevědomosti, odpojováni od pravd, a proto v mnohých případech nedokážete rozlišovat. Jste zmatení. Avšak s velikou vnitřní silou dokážete vzdorovat. Dokážete vycítit, kam se zaměřit a kde naleznete to, co hledáte.

Přesto, že jste ujišťováni o tom, že jste na vše sami, není to pravda. Pokud však toužíte po svobodě, pak se o oni musíte zasloužit. Spojte své síly a pamatujte, že jste všichni na jedné lodi. Vaše záměry jsou mnohdy dobře myšlené, přesto výsledek vyzní jinak. Proto je důležitá neustálá komunikace. Vaše komunikační kanály jsou posilovány, přesto však je potřeba neustálé očisty a zbavování se všeho, co brání mít mysl jasnou, nezanesenou nesmyslnými a nedůležitými věcmi. Chápeme, že starosti o sebe samé a svou rodinu vás vedou do strachů z budoucnosti. Avšak vytrvejte. Mnohé situace se zcela změní. Jste vedeni novou cestou a zpočátku mohou být vnímány zmatky a obavy. Avšak je potřeba, abyste se vymanili. V určitých obměnách si prožíváte podobné věci již Eony. Bytosti Země jsou velmi silné a potřebují podporu a povzbuzení. Musíte prozřít, abyste mohli být osvobozeni. Jsme s vámi a pomáháme vám na vaší cestě. Milujeme vás.

http://zlata.dusicka.sweb.cz/new_page_4.htm

čitanie1

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s