Hilarion 31-Október – 6-November 2010

Tento prichádzajúci týždeň vám znova prinesie veľa príležitostí pohnúť sa za vašu zdanlivú bezvládnosť a neschopnosť KONAŤ, všetci ste hlboko v procese vstrebávania energií, ktoré sa vylievajú dole do atmosféry Zeme od 10-10-10. Hoci mnohí z vás začínajú byť viac prispôsobení užívaniu týchto energií a priamym účinkom, ktoré majú na systém vašich štyroch tiel, stále sú spôsoby, v ktorých môžete povedať, že ste v ťažkom procese a dva z nich sú spomenuté vyššie. Keď cítite, že sa vám toto deje, je od vás vyžadované, aby ste počúvali podnety elementála svojho tela a ODPOČÍVALI! Ako ste si všetci dobre vedomí, intenzita a sila týchto energií rastie a každému z vás prospeje keď si doprajete odpočinok a pokračujete vo svojom procese prepúšťania všetkého čo už viac neslúži Svetlu, ktorým všetci vskutku ste.

Z našej perspektívy vidíme ako sa do systému vašich štyroch tiel včleňuje viac vašich Vyšších Ja a tento proces bude pokračovať, aby umožnil hladšie vstrebanie väčšieho Svetla, ktoré sa začína prejavovať na Zemskej pláni prostredníctvom vášho hmotného tela. Vidíme stále viac z vás ako vykonávate vyhlásenia so slovami „Ja prikazujem“ vo vyhlásení. Toto je veľmi dobré cvičenie, Drahí, a dláždi cestu ukotveniu vášho väčšieho Svetla do vašej fyzickej bytosti. Tiež si musíte uvedomiť, že vždy keď vyhlasujete vyššiu víziu seba, najprv sa musí uvoľniť všetko to čo nie ste v súlade s vašou vyššou víziou! Takto sa môžu vyššie energie začať vstrebávať do vášho hmotného tela, takže keď zistíte, že ste udivení prečo, takmer vždy čoskoro potom ako ste usilovne vykonávali vyhlásenia alebo afirmácie alebo vizualizácie na prinesenie vašej vyššej vízie do prejavu, zažívate v sebe väčšinu z toho čo nerezonuje s tou vyššou víziou.

Buďte uistení, že toto je postupný prechod do uhladenejšej verzie vás, pretože na to, aby ste boli Kristom kráčajúcim po ploche Zeme sa musíte prepracovať cez premenu všetkého čo nemá miesto v tejto vyššej vízii vás. Nikto iný nemôže pre vás urobiť túto prácu, avšak máte po boku ohromné množstvo duchovnej pomoci a podpory, keby ste sa rozhodli využiť túto pomoc. Všetko čo musíte urobiť je zavolať svojich osobných sprievodcov, anjelov a učiteľov, aby vás viedli počas dňa a potom počúvať vnútorné podnety v dôvere, že prijímate podporu, ktorú ste žiadali. Tiež chápeme, že keď ste v bolestiach premeny a pocitoch bezvládnosti, ktoré vás postihujú, že je pre vás veľmi ťažké aj vyslať jednoduchú žiadosť o pomoc. V tomto prípade je žiadaný odpočinok vašich hmotných, mentálnych, emocionálnych a duchovných tiel dokonca aj keď to znamená spánok po väčšinu času dňa a noci. Budete vedieť kedy ste vstrebali tieto energie podľa návratu väčšej energie a vitality vo vašej Bytosti.

Vedzte tiež ,že keď spíte, „pracujú na vás“ vaši duchovní pomocníci a veľmi pravdepodobne pocítite šklbanie a mykanie, chvenie a telesné pocity keď prebieha táto práca. Snažíme sa podporiť zmeny, ktoré sa dejú vo vašich telách spôsobom, ktorý je pre vás najviac pohodlný. Slovom pre tento týždeň je TRPEZLIVOSŤ, Drahí, so sebou a týmto procesom. Musíte pochopiť, že vaše Vyššie Ja nemôže len tak náhle vojsť a prevziať kontrolu, pretože to by bol veľký šok pre systém vašich štyroch tiel a zrušilo by všetko úsilie a dobro, ktoré ste vložili do dosiahnutia vyššej vibračnej frekvencie. Tento proces vyžaduje pochopenie cyklov, ktoré prebiehajú na aktivácii väčšej energie, ktorá sa vylieva z Kozmu a ochote a zámere prejsť nimi bez ohľadu na to čo sa deje – len udržujte víziu seba ako sa stávate vašim Vyšším Ja, neovplyvniteľný a oslobodený od vplyvu nižších energií, ktoré v tejto dobe zúrivo útočia cez vaše Svetové komunikačné systémy.

Ako plne realizovaný Človek zmenený na vašu Veľkú Ja Som Prítomnosť nebude viac stresov a starostí so starými spôsobmi povinností života vo vašom Svete. Všetko sa mení a premieňa a bude to tak neoblomne pokračovať v mesiacoch a dňoch, ktoré sú pred vami až jedného dňa bude váš proces dokončený a vy budete kráčať po Zemi a prejavovať väčšie Svetlo a ako viac z vás prejde vašimi uskutočneniami, vaše väčšie Svetlo zvýši celkové Svetlo na vašej Planéte a všetko bude ďalej pomáhať umožňovať zmeny na úrovniach Planetárneho Vzostupu. Vždy pamätajte každý deň prehlásiť, že si vyberáte časovú líniu Vzostupu a realitu Vzostúpenej Zeme. Vytrvajte naďalej, Milovaní.

JA SOM Hilarion

© 2010 Marlene Swetlishoff

Preklad: SiR

 

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s