Pátá dimenze

I když se Země se posouvá do vědomí 5D, lidé si stále tvoří svůj život ve vědomí 3D. V současné době je třeba rozšířit své hranice a udělat si v mysli nové spojení, uvolnit systémy přesvědčení, které se ve vědomí 5D zdají zbytečnými, a dělat to, co je potřeba. 3D systémy máme v sobě zažité, protože nám fungovaly po celá staletí. Potřebovali jsme žít život v dualitě, protože jsme se potřebovali naučit rozlišovat situace na dobré a špatné, věci na hezké a ošklivé a co je z morálního hlediska správné a co nesprávné. Bylo důležité poznat tyto protiklady. Jak se vyvíjíme, v současné době je stejně důležité poznat pohled z pozice jednoty, tedy triality, což znamená spojit se s vyšším Já, a tak se podívat na život z vyšší perspektivy, a to z pohledu duše.

Jaký je rozdíl mezi životem ve vědomí 3D a 5D? Ve vědomí 3D je naše hlavní motivacepřežít, ve vědomí 5D je motivací jednota. Ve vědomí 3D je naše zkušenost s časem lineární, ve vědomí 5D je naše zkušenost s časem cyklická a zažíváme stav tady a teď. Ve vědomí 3D jsme zažívali dualitu, ve vědomí 5D vidímepříčinu a důsledek akcí, myšlenek a pocitů, bez hodnocení a strachu z dělání chyb. Uvědomujeme si volbu a odpovědnost za svůj život, naše postavení v rodině, společnosti a planetě. Ve vědomí 3D jsme tvrdě pracovali, ve vědomí 5D pracujeme s vášní a radostí, děláme, co nás opravdu baví a pro co máme talent. Sledujeme, kam nás vede vyšší Já. Děláme věci s lehkostí. Nerozdělujeme práci a naše koníčky. Jsme spojeni na duši a víme, co je třeba udělat. Ve vědomí 3D jsme hodnotili sebe a okolí, ve vědomí 5D se věnujeme tomu, co je pro nás důležité. Sledujeme, co nás baví, a ne to, co společnost považuje za důležité.

Ve vědomí 3D je důležité mít neměnný názor a mít svou pravdu, ve vědomí 5D sledujeme, jak se pravda vyvíjí. Ve vědomí 3D následujeme toho, kdo má charisma a chce nám “pomoct”, komu dáváme svou sílu a odpovědnost, ve vědomí 5D siuvědomujeme svou sílu, odpovědnost a proces rozhodování, ceníme si své cesty i cesty ostatních. Následujeme své vedení. Ve vědomí 3D věříme jednomu člověku, ve vědomí 5D nasloucháme lidem integrujeme to, co s námi souzní. Ve vědomí 3D je komunikace s duší nevědomá a necháváme se vést podvědomím, což často vede k tomu, že se cítíme jako oběť vnějších událostí, pokud věci nedopadnou, tak jak jsme si je naplánovali. Ve vědomí 5D jdeme s proudem, chápeme sled událostí, jsme připraveni kdykoli změnit směr a neustále přijímáme svět takový, jaký je. Ve vědomí 3D potřebujeme mít ve společnosti vytvořenou organizovanou hierarchii náboženství, ve vědomí  5D zažíváme vědomé spojení s duší.  Jsme si vědomi sebevědomí duše.

Ve vědomí 3D je člověk, který se od nás liší, divný, ve vědomí 5D se odlišuje a je to v pořádku. Jsme si vědomi volby, že jsme si vybrali být na daném místě a být s danými lidmi.  Ve vědomí 3D pociťujeme vinu a nedostatek. Často druhé viníme za to, co nemáme, a často se pro něco obětujeme. Ve vědomí 5D žijeme ve vnitřní a trvalé radosti, vděčnosti a hojnosti. Pokud vidíme, že druzí lidé trpí, ve vědomí 3D jim přispěcháme na pomoc, zachraňujeme je nebo je ignorujeme. Ve vědomí 5D vidíme jejich lekce, víme, že si vybrali zažívat určitou zkušenost, a s tímto vědomím nasloucháme, co je potřeba udělat. Ve 3D je dualita, kdy proti sobě bojuje mužský a ženský princip, a tyto principy nejsou schopné se domluvit. Ve vědomí 5D je polarita, tedy rozdíl potenciálů, kdy mužský a ženský princip jsou dvěma vyjádřeními jediného principu. Tento rozdíl potenciálů je pak tvořivý, protože z rozdílů napětí pak vzniká tvůrčí proud. Ve vědomí 3D je život vnímán jako hmota, ve vědomí 5D je život vnímán jako světlo.

Vhledy z vědomí 5D nejsou nic nového. Jsou to rady moudrých babiček z pohádek. Je to naše vrozená laskavost a moudrost. Jsou to obecná pravidla, která na Zemi platí odjakživa. V současnosti máme velkou šanci si vybrat, kudy se vydáme. Je to velká příležitost pro naše volby, jestli převezmeme odpovědnost, nebo se budeme cítit jako oběť vnějších událostí. Je to velká příležitost pro duše. Chaos na Zemi jsme si vytvořili. Je na nás, jestli budeme truchlit, že něco skončilo, nebo že nemáme to, po čem toužíme, jestli se odpoutáme od závislostí ega, přijmeme ego jako nástroj tvorby na Zemi a budeme žít esenci duše ve fyzické formě na Zemi. Tím získáme nový pohled na situace v životě. Je tu šance změny úhlu pohledu na život. Vhledy a vedení, které přichází z vědomí 5D, jsou velmi jasné, jakoby se vám „rozsvítilo“. Vedou k životu v klidu, respektu, schopnosti jasně myslet, jednoduchosti a spolupráci. Jasně ukazují, jaká je vaše vnitřní pravda.

Tento proces se děje postupně. Ve vědomí 4D vidíte všechny své nedostatky a techniky manipulace a stejně se vaše srdce raduje, protože žijete a vidíte v sobě to krásné i ošklivé. Vidíte, co je důležité, a je vám jedno, že věci, které chcete, nemáte, protože cítíte sebe. Vidíte, jak chcete věci dělat, a je vám jedno, jak vás hodnotí ostatní, protože víte, že děláte správnou věc, i kdyby si to miliony lidí nemyslelo. Cítíte se dobře na hluboké úrovni. Jste to vy a váš život, i když věci vaší mysli nedávají smysl. Poté přichází vědomí 5D, které integruje nižší těla.

Systémy přesvědčení drží oddělení vyššího a nižšího Já, a to tím, že znemožňují komunikaci mezi nimi. Je třeba spojit své nižší a vyšší složky. Naše duše si přeje uvědomit si vztah s každým aspektem ve vnějším světě. Přeje si znát sebe ve vztahu ke všemu, co nás obklopuje. Často jsme se v dětství naučili vnímat vztah ke všemu, co je kolem nás, na základě toho, co si o nás myslí ostatní lidé. Například z vás vyrostl člověk, který nechtěl nosit červené tričko, ale všichni kolem vás ho nosili. Možná jste se naučili upustit od vlastního úsudku, a tak popřít soulad se svou vnitřní pravdou, abyste zapadli, abyste byli přijati lidmi kolem vás, kteří podle vás vyjadřují, co je správné a co špatné, co by každý měl a neměl dělat, a navlékli jste si červené tričko.

Tím jste sebe začali definovat a měřit tím jediným – podle toho, jak vás vidí ostatní. Byli jsme k tomu vedeni rodiči a nepsaným zákonem společnosti. Tento postoj ale omezuje porozumění vztahu k sobě. V dětství jste se naučili, že je důležitější, co si druzí myslí o vás, než to, co si myslíte o sobě, jak se mají věci dělat, co je přijatelné a co ne. I v dospělosti se můžeme dostávat do situací, kdy hledáme přijetí u druhých předtím, než jednáme. Naučili jsme se testovat druhé a hned jim nesdělit, co chceme. Naučili jsme se číst řeč těla druhého, jestli je bezpečné vyjádřit své emoce a myšlenky. Bez toho, abychom si toho povšimli, ptáme se druhých: „Jsem v pořádku? Přijímáš mě? Jsem přijatelný v očích společnosti?“

Transformace přichází první vlnou světla, kdy se vyčistí naše staré vzpomínkové vzorce a systémy přesvědčení nepsaného zákonu společnosti, které nepodporují zdraví a duševní pohodu člověka. Tato vlna naruší a uvolní vše, co není v souladu s interními vzorci duševní pohody a vztahu k vlastní pravdě člověka. Zvyšuje schopnost udržet si podíl vyššího světla a zabezpečuje přístup k informacím, hlubší moudrosti a osvícení – že víme to, co jsme kdysi zapomněli. První vlna je uvědomit si, kým nejsemDruhá vlna světla je vyšší dimenzionální vibrace světla, která nám umožňuje příležitost vstoupit do jistoty, osobní síly, vedení a rovnováhy. Přináší volby a příležitost spoluvytvářet, žít spolu a spolupracovat bez posuzování a názorů co je správné a co ne, dobré a špatné, co bychom měli a neměli dělat.

Je třeba se naladit na to, co je uvnitř, bez závislosti na pravdě ostatních. Objevit svůj kompas a nastavit ho na vaši vlastní pravdu. Druhá vlna je příležitostí zvýšení vibrace a vzpomenutí si, kým jsme a odkud pocházíme. Druhá vlna nám dává příležitost znovu „naplnit svůj pohár“. Tím dochází k čištění emočního těla a toho, kým nejsme. Vzpomeneme si na vztah k srdci a duši. Vztah, který vám umožní myslet od srdce a jednat z moudrosti duše. Takto se skutečně poznáme a sladíme se s láskou, kterou cítíme ve svém srdci. Je spousta lidí, kteří nikdy neslyšeli o atomech a DNA, a přesto jsou jimi tvořeny. Je spousta lidí, kteří nikdy neslyšeli o 5D, a přece tam jsou. Jsou tam totiž všichni od chvíle narození. Být v 5D je naší podstatou. Pouze si rozšířeným vědomím uvědomujeme, že už tam jsme.

Staré způsoby závislosti a nezávislosti už nefungují. Každý člověk si vytváří vzájemný vztah s vyšším Já, který je založen na spolupráci s vyšším Já. Obchod, který se dělá pouze za účelem výdělku peněz, nebude fungovat, protože lidé budou cítit, že tento podnik je pouze prázdná nádoba, kde není duše. Lidé budou čím dál víc cítit a vyhledávat činnosti, které jsou konané od srdce. Je načase si uvědomit, jak můžeme lidi kolem sebe podpořit, místo toho, abychom ztráceli energii vedením lidí.

Inspirace – Steve Rother – www.lightworker.com a Jim Self – www.masteringalchemy.com.

http://www.atlantskaskola.cz/

 

 

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s