Salusa, 12. november, 2010

Prešiel ďalší deň, v ktorom zosilneli energie prichádzajúce na Zem, čo je súčasťou pokračujúceho pozdvihnutia pre tých, ktorí ich dokážu k sebe pritiahnuť. Pomoc, ktorú dostávate, bude pokračovať a táto pomoc už spôsobila zvýšenie úrovne vedomia, ktorá sa naďalej zvyšuje. Je to súčasť plánu, ktorý vás ma pripraviť na Vzostup. Je tiež zrejmé, že to prinesie pozitívnu reakciu na problémy, ktoré dlhodobo ovplyvňujú veľké množstvo ľudí. Verejne vyjadrujete svoje názory a v niektorých prípadoch dokonca tlačíte na autority, aby prijali vaše požiadavky. Toto je dôležité preto, aby ste dosiahli podmienky, v ktorých sa vám bude dobre žiť.

Budete odmenení za svoju vytrvalosť a dosiahnete vytúžený mier. Až potom môže byť vojenská technika demontovaná a všetok vojenský personál bude slúžiť ľuďom pri udržiavaní mieru. Všetky druhy zbraní sa znefunkčnia a zničia, pretože pre mierumilovné národy už viac nebudú potrebné. Počas minulého storočia bolo veľa zdrojov použitých na vojny alebo obranné programy a pritom mohli byť použité na zabezpečenie blahobytu pre milióny ľudí. Všetky činnosti, ktoré nie sú podporované Svetlom nakoniec skončia. Program blahobytu a prerozdelenie bohatstva odstránia mnoho dôvodov vedúcich ku kriminalite.

Temní vás zámerne držali v stave nedostatku a v závislosti na ich pomoci. V takých prípadoch veci obvykle ešte zhoršili, pretože ich zámerom bolo obmedziť vás a zabezpečiť vám presne takéto životné podmienky. Faktom je, že ak by sa bohatstvo a zdroje využívali pre dobro ľudí, tešili by sa dnes oveľa vyššiemu životnému štandardu. Vstúpenie do Nového Veku nevyhnutne znamená, že veľa z toho, čo podporujete teraz bude musieť byť odstránené. Z toho dôvodu teraz čelíte obdobiu náročných zmien a je potrebné, aby ste opustili mnoho vecí, na ktorých je závislý váš každodenný život. Chaotické podmienky sú nevyhnutné, ale predstavenie nových spôsobov robenia vecí čoskoro rozoženie všetky vaše obavy. Je zrejmé, že nová cesta s hladkým prechodom musí byť otvorená pomerne skoro, aby ľudia videli a pochopili, čo sa deje. Galaktická Federácia sa ujme poskytovania informácií o týchto záležitostiach a prinesie vám pokročilé komunikačné systémy hneď ako sa nová vláda ujme vedenia.

Dovoľte nám zdôrazniť, že bez ohľadu na to, ako veľmi chaotické obdobie to bude, naša práca v zákulisí pokračuje ďalej. Ubezpečíme sa, aby ste videli, že z týchto podmienok vzniká pre vás niečo dobré. Budúcnosť je veľmi sľubná a prinesie Lásku a Svetlo na Zem a ďalší kvantový skok, ktorý zvýši úroveň vášho vedomia. Je to svet snov, ktorý sa stane vašou realitou a naplní všetky vaše potreby a zabezpečí vám šťastný a pokojný život. Prijatím tejto predstavy budete k sebe priťahovať energie tohto druhu.

Najlepším prístupom ako vždy je zamerať sa na budúcnosť a začať žiť tak, ako by to už bola pravda. To vás posunie dopredu k vyšším vibráciám, vďaka čomu sa nemusíte podieľať na záležitostiach na emocionálnej úrovni. Keď začnete zažívať pozitívne zmeny, ktoré vás znova posunú dopredu, budete vedieť, že ste v poslednom období tohto cyklu. Spôsob, akým budete reagovať na tieto zmeny je celkom na vás a nie je potrebné, aby ste sa zapájali do zmien stačí, keď si budete vychutnávať svoju predstavu budúcnosti. Takýto prístup bude mať upokojujúci účinok na ľudí, ktorí nie sú dostatočne informovaní. Napokon nezabúdajte na to, že sme stále pri vás, dokonca aj vtedy, keď si toho nie ste vedomí a vaši Sprievodcovia sú s vami pri každej príležitosti. Rozprávajte sa s nami o svojich obavách, my vás budeme počúvať a pravdepodobne budete cítiť aj našu prítomnosť.

Počasie na celom svete sa mení, pretože sa Matka Zem a Slnko nastavujú na nové prichádzajúce energie. Výsledkom bude mierna klíme bez extrémov, ktoré zažívate teraz. Toto zasiahne nie len vás, ale všetky živé formy, ktoré môžu zmiznúť alebo sa presťahovať na nové miesta, ktoré budú pre nich vyhovujúcejšie. Zasiahnutá bude aj fauna, čo spôsobí, že niektoré druhy budú prekvitať, zatiaľ čo iným sa bude dariť horšie, ako v minulosti. Výsledkom všetkých zmien bude pozdvihnutie všetkého života na vašej planéte, vďaka čomu celkom zmiznú všetky nižšie vibrácie, čo spôsobí, že nič s nižšími vibráciami nebude naďalej môcť žiť na Zemi. Proces, ktorý prebieha na Zemi, sa deje v celej vašej slnečnej sústave, ale na planétach, ktoré už fungujú vo vyššej dimenzii, budú tieto zmeny jemnejšie.

Máte malý vplyv na to, čo sa deje, ale môžete prispieť k tomu, aby boli tieto zážitky menej znepokojujúce alebo traumatizujúce tým, že sa budete sústrediť na svoje vlastné Svetlo. Niektoré oblasti sa budú intenzívnejšie čistiť, než iné a budú to najmä oblasti s častými zemetraseniami. Matka Zem zabezpečuje nevyhnutné zmeny, ktoré zmenia topografiu (povrch planéty, terén) v týchto oblastiach, čo ale nemusí nevyhnutne znamenať zdevastovanie prostredia. Dohliadame na tieto udalosti a pomáhame zmierňovať ich dopad na ľudské životy. Nejaké straty na životoch sú nevyhnutné, ale ubezpečujeme vás, že všetky duše opúšťajúce Zem pred Vzostupom, odchádzajú na základe svojho životného plánu. Neznamená to, že by nedostali príležitosť vzostúpiť, ale že si vybrali dokončenie tohto cyklu spôsobom, ktorý najlepšie zodpovedá ich duchovným potrebám.

Ja som SaLuSa zo Síria a chcem, aby ste vedeli, že vás veľmi milujeme. Spravíme všetko, čo dokážeme, aby sme uľahčili posledné mesiace vašej cesty v dualite. To najdôležitejšie je, aby sme zabezpečili, že sa vaša cesta skončí Vzostupom.

Ďakujem ti SaLuSa.
Mike Quinsey.

pre stránku vzostup.sk preložila danuša

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s