Aktuálně z Nové Země – Lví brána

Čas padajících hvězd a nových nadějí – Voda a Oheň – Posvátný sňatek protikladů – Zrození nových Bytostí.

Milí přátelé, spřízněné duše, čtenáři zpráv z Nové Země. Jak už jsem předeslala v Energiích na červen, můj “úkol” psát pravidelné zprávy o energiích je u konce. Vím podle vašich ohlasů i dopisů, že jste je mnozí netrpělivě očekávali. Vše se v našich životech mění, tedy i některé naše úkoly a směřování, třeba jen tím, že dostávají jinou formu. A někdy je potřeba vyčkat, než se vše usadí na svoje místo, než zapadnou všechny části do skládačky, aby bylo možno vytvořit “celistvé” dílo. Takové, které je v souladu s naším novým vyzařováním. A pak teprve má smysl pustit je do světa. Od Slunovratu se hodně změnilo. Mám pocit, jako by uběhlo několik měsíců. Informace o aktuálních energiích mi přicházely jako obvykle, ale v okamžiku, kdy jsem je chtěla zapsat, to prostě nešlo. Stejně tak, pokud jsem se pokoušela dát jakékoliv zprávy na stránky, nešlo mi ani otevřít program na úpravu webu. A poté, co se mi podařilo článek konečně napsat, tak spadla celá síť a moje několikahodinová práce zmizela do nenávratna. To mi jen potvrdilo, že článek o Energiích na červenec prostě vzniknout nemá. Mělo to svůj důvod a smysl.

Jedním z témat, které si nyní aktuálně zpracováváme, jsou naše ZÁVISLOSTI. Na věcech, lidech, vztazích, různých látkách, situacích a mimo jiné, také na informacích, které přicházejí z venku. Od jiných lidí a “zdrojů”. Máme se naučit spoléhat na svoje pocity, své vnitřní vedení, své moudré Já a osvobodit se od vnějších vlivů. Pro příští období to budeme potřebovat. Informací přichází spoustu a mnohé jsou zavádějící. Je důležité, abychom se naučili naslouchat svému vnitřnímu hlasu, který k nám promlouvá skrze naše srdce.

O tom, že závislosti nám berou sílu a drží nás ve stavu připoutanosti, snad ani psát nemusím. S podporou naší Duše a Vyššího Já jsme osvobozování a léčeni v místech, kde jsme odevzdali moc nad naším životem něčemu vnějšímu. Lekce v tomto směru jsou v poslední době dost “výživné”, abychom už konečně pochopili a dokázali se osvobodit a postoupit dál.

Uplynulé období bylo náročné a stále ještě se vyrovnáváme se změnami, které nastaly. Vstoupili jsme do svých nových životů, nových pozic a rolí, přesunuli jsme se na “druhý břeh”. I když výstižněji by bylo napsat “byli jsme přesunuti”, protože mnozí se v “novém světě” ocitli jakoby nečekaně a ne všichni vědomě. Přestože přešli jen ti, jejichž Duše se rozhodly a byly připravené, pro mnohé mohl tento přesun znamenat doslova šok. Nečekané změny a to staré, bortící se nám přímo pod rukama, to jsou následky červnových a červencových energetických vln. Než vědomě a naplno vstoupíme do svých nových pozic na vyšší úrovni Bytí, je potřeba propustit spoustu starého. Někdy to vypadá, že nezůstane kámen na kameni, že je potřeba pustit úplně všechno. Jedná se hlavně o to, abychom změnili svůj způsob myšlení a přístup k věcem, lidem, událostem. Když propustíme vše a nezůstane již nic, co jsme dříve považovali za své jistoty, dostaneme se do bodu NULA. To, co k nám patří, se vrátí. Ostatní odejde a vytvoří se tím prostor pro nové. Rodíme se do stavu Nového Bytí. A tento stav mnozí měli možnost prožít v posledních několika týdnech a stále ještě tento proces zrození pokračuje.

Velká skupina lidí přešla zatím jen na úrovni Duší a v naší úrovni ještě zbývá udělat vědomé rozhodnutí a změnit jisté okolnosti svých životů, abychom se mohli naplno všichni přesunout do Vyšší reality.

S úplňkem 15. 7. jsme vstoupili do druhé etapy tohoto roku. V první části jsme měli možnost si uvědomit, kým skutečně jsme a rozhodnout se, jak a co chceme žít a vyjadřovat. Teď vstupujeme do druhé části tohoto roku, kdy je čas začít naplno ŽÍT a vyjadřovat svoji pravou podstatu. BÝT tím, kým JSME. To znamená vědomě se postavit do svých “rolí” a naplno převzít zodpovědnost za svůj život – tedy i za to, co si tvoříme. Tak mě napadá znovu připomenout – tvoříme nejen sobě, ale i všichni společně – náš Nový svět. Tak prosím, dejme si záležet a tvořme srdcem. Záleží jen na nás, nakolik se otevřeme úplně novému a kolik si vezmeme ze svého starého života a způsobu myšlení. (V této souvislosti se mi vybavila infromace z knihy od Christine R. Page2012 a galaktický střed. A protože se mi zdá velmi zajímavá, cituji:

 “S tím, jak se přesunujeme ze čtvrtého do pátého světa, dochází ke změně prostřednictvím rozpouštění a transformace starého. Přesto, že člověku byla dána svobodná vůle a že se mnozí lidé domnívají, že jejich život je zápas a přejí si změnu, když skutečně nastane možnost takovéto změny, 40 % z nich okamžitě vytvoří zase to samé, co bylo zničeno. Dalších 40% si neuvědomí, že má před sebou volbu a bude mít pocit, že výzva prázdna je pro ně příliš silná a okamžitě upadnou do spánku nebo do jakéhosi mentálního bezvědomí a v něm setrvají do chvíle, než je nějaký vnější podnět znovu nevzbudí. 15% lidí upadne do zmatku, který se projeví podrážděností, frustrací a dezorientací. Jen pouhých 5% pochopí novou příležitost stanout v přední linii a stát se nositeli světla nového tvůrčího cyklu jak pro sebe, tak pro celé lidstvo.” Zajímavé, že?)

Červencové energie nás vedly dovnitř a hluboko do sebe k prozkoumání a očištění, což mnozí vnímali a prožívali velice bolestně. Je těžké propustit to, o co jsme se velmi dlouho opírali a čeho jsme se drželi. I když víme nebo aspoň cítíme, že to již s námi nerezonuje a někdy nám už v tom není dobře. Přesto je to pro nás svým způsobem “bezpečné”, protože je to důvěrně známé a více méně pohodlné. A tak se někdy bojíme udělat ten osvobozující krok, protože naše mysl a naše zažité představy vytvářejí iluzi, že vše nové a nepoznané může být pro nás nebezpečné. Chce to odvahu udělat ten krok do neznáma. V tomto směru by nám měly pomoci energie, které nyní přicházejí skrze Lví bránu. Vstupem Slunce do znamení Lva 23. 7. se začala otevírat Lví brána, kterou k nám na Zemi přicházejí nádherné ohnivé a tvořivé energie z vyšších dimenzí. Mimo jiné tato brána zesiluje i naše spojení s energiemi ze Siria, který je pro nás tady na Zemi odpradávna jakýmsi “druhým sluncem”. Energie proudící touto branou přinese posun v mnoha záležitostech, přináší naději na novou budoucnost a sílu i odvahu k jejímu tvoření.

Další velmi silnou energetickou bránou je Novoluní 30. 7. , její ohnivá kvalita a astrologicky významné uspořádání planet přinese energii Lásky pro nové začátky, pro naše srdce a léčení našich vztahů na všech úrovních. Je to čas na probuzení Lvích srdcí. Možná si vzpomenete, co jsem psala v prosinci minulého roku o energiích na tento rok. O návratu archetypu mužů Lvího srdce, o znovuprobuzení této archetypální kvality tady na Zemi.

Energie Novoluní nás připraví na energetickou bránu 8. 8., která přináší vibrace hojnosti a celistvosti. Je opět ohnivé kvality a přináší uzdravující tvořivé energie, které budou působit především skrze naše srdeční čakry. V tuto dobu budou kulminovat energie přicházející na Zemi ze Siria.

Máme se tedy na co těšit. Toto období přináší čas sklizně, nejen na polích, ale i plodů naší práce. Je také o radosti a díkůvzdání. Uvědomte si, kolik darů už jsme dostali a kolik na nás ještě čeká. Hojnost a dary z Vesmíru přicházejí v různých podobách – stačí jen se “dívat” a “vidět”. Kapky rosy v trávě, modré nebe nad hlavou, nádherné západy slunce, noci plné hvězd, úsměv na tváři, otevřená milující náruč… A je dost pro všechny!!! Svět je kouzelné místo, plné malých i velkých zázraků. Jsme TADY A TEĎ a ŽIJEME! Přeji krásné letní prožívání a plynutí na vlnách lásky…

 Z břehů Nové Země srdečně zdraví

Mirka

 Pro www.vnitrnibohyne.cz napsala Mirka Petrovičová. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem. Děkuji za pochopení.

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s