SaLuSa, 23. Jún, 2010

Keď sa raz do niečoho zahryznete, už to nepustíte a nás veľmi teší vidieť vaše rozhodnutie zvyšovať si úroveň vedomia. Úroveň vedomia sa zvyšuje v skokoch a vďaka tomu, že to robíte môžu ďalšie drahé duše opustiť starý snový svet a vrátiť sa do skutočnosti toho, čím naozaj sú. Ľudia na celom svete reagujú na Vyššie energie prúdiace do Zemskej mriežky. Zrazu je to, čo musíte urobiť, aby ste sa dostali na správnu cestu v evolúcii, jasné. To najdôležitejšie, čo ste si uvedomili je fakt, že máte silu zmeniť smerovanie Ľudstva a vydať sa smerom ku Vzostupu. Starý Svetový Poriadok už nemá nad vami kontrolu. Nadvláda temných bola vážne oslabená vašim prebudením a vašou túžbou vytvoriť novú realitu, ktorá prinesie mier celému svetu.

Jasné je aj to, že si dokážete udržať pozornosť pri vizualizácii úžasnej budúcnosti a už na vás viac neplatia taktiky, ktoré vás od toho mali odlákať. Je to vaša viera v budúcnosť, ktorá vám dáva silu znova povstať proti tým, ktorí kládli prekážky na vašu cestu. Dnes už viete, že všetko je možné, keď zameriate svoju myseľ na to, čo je dobré pre všetkých. Vždy bolo vidieť, že by ste nakoniec mohli mať dosť pochopenia pre to, čo musíte urobiť pre vytvorenie mierovej existencie. Dualita vám ukázala, čo sa stane, keď je Svetlo potláčané a ako to znižuje vašu schopnosť povzniesť sa nad nepríjemnosti. Teraz nastal čas na vyhlásenie vašej nezávislosti a kolektívnej žiadosti o navrátenie vašich práv. Medzi tým priťahuje katastrofa v Mexickom zálive celosvetovú pozornosť a aj tie krajiny, ktoré nie sú priamo postihnuté, sú veľmi znepokojené touto hrozbou pre životné prostredie. Upozorňuje to na nebezpečenstvo hroziace pri pokračovaní používania fosílnych palív. Je potrebné sa seriózne zamyslieť nad alternatívnymi zdrojmi energie a ako viete, takéto zdroje sú už známe, ale boli ignorované vládami, ktoré podporujú veľké ropné spoločnosti. Tieto zmeny budú presadzované a nadnárodné korporácie budú reorganizované, takže stratia svoj vplyv a silu. Sloboda ľudí bude predmetom Prvého Kontaktu, rovnako ako aj založenie systému spravodlivého rozdeľovania bohatstva. Ďalším krokom bude odstránenie chudoby. Často sme naznačovali, že sa časy zhoršia pred tým, než nastane zmena k lepšiemu. Prichádzate do toho obdobia, ale už ste viac pripravení na zmeny vďaka vášmu chápaniu vecí. Konkrétnejšie povedané viete, že v rovnakom čase naši spojenci a my sme takmer pri dosiahnutí našich cieľov spustiť plánované operácie. Časovanie je stále dôležité a preto pomáhame vytvoriť ideálne podmienky na zahájenie zmien. Zatiaľ sme nezaháľali, ale podrobne monitorujeme všetky aktivity na Zemi. Tie sú pod našou kontrolou, takže môžeme uplatniť obmedzenie tam, kde hrozia masívne škody. Robíme to už veľmi dlhú dobu, aby sme sa uistili, že bezpečne dosiahnete koniec času.

V tomto čase sa utvárajú veľké rozhodnutia, ktoré budú mať vplyv rovnako na jednotlivcov ako aj na skupiny, ktoré by chceli rozhodovať o vašej budúcnosti. Volania po zmene sa dostali do uší tým, ktorí majú moc a nebudú ich môcť ignorovať príliš dlho. Tí, ktorí sa dobre vyznajú vo svojich právach, tiež napomáhajú tomuto prípadu a my im tlieskame, pretože vidia ľudí ako Jedného.

Pocit, že sú tí, čo udržujú vaše Bratstvo, prichádza spolu so súcitom a láskou ku všetkému životu. To je to, čo dlhú dobu chýbalo, ale so zvyšujúcou sa úrovňou vedomia otvoria svoje srdcia týmto spôsobom viacerí.

Bez ohľadu na to, aký máte život, každý jeden z nich bol plánovaný na posunutie vašej evolúcie. Lekcie, ktoré sa učíte sú pripravené tak, aby ste boli schopní z nich ťažiť a nikto nie je postavený pred výzvu skôr, ako je schopný ju zvládnuť. Prirodzene na ceste ku Vzostupu máte tendenciu pripraviť si v živote toľko možností, koľko sa dá. To je dôvod toho, že niektorí z vás majú nabitý život a často majú vzťahy s dušami, ktoré boli súčasťou ich minulých životov. Toto môže často viesť ku sklamaniu, pretože neviete, že všetko bolo dopredu naplánované. Učenie sa najdôležitejších lekcií spôsobuje nešťastie a dokonca aj bolesť. Hľadáte šťastie na Zemi, ale málokto z vás si ho dokáže udržať dlhšiu dobu. Šťastie ako krása závisí na vkuse pozorovateľa.

Keď však vyjdete z duality a budete vo vyšších dimenziách, nájdete všetok pokoj, radosť a šťastie, ktoré by ste si mohli želať. Rovnováha a harmónia je všade okolo vás a život bude nekončiacim radom napĺňajúcich skúseností. Je to miesto, kde ste mohli prirodzene prebývať alebo cezeň cestovať v minulosti. Dualita je jednoducho testom pre duše, ktoré chcú urýchliť svoju evolúciu. Ale nie len to, prechodom cez dualitu pomáhate ostatným dušiam, ktoré vás môžu nasledovať. Služba druhým sa stáva celkom prirodzenou, keď sa vrátite na úroveň Kristovho Vedomia. Snažte sa pozdvihnúť sami seba do pozície, kde môžete byť zosobnením Bezpodmienečnej Lásky.

Ja som SaLuSa zo Síria a vravím vám, že my z Galaktickej Federácia nie sme náboženstvom v žiadnom význame toho slova. Našli sme všetky vedomosti v sebe a prejavujeme naše božské ja tým, že sme sa stali jedným s Bohom. Vy ste na rovnakej ceste a my vieme, že niektorí z vás už dosiahli v tomto ohľade mimoriadny pokrok. Teraz pochopíte, prečo nemôžete vstúpiť do vyšších dimenzií, pokým nezvýšite svoje vibrácie na danú úroveň.
Predsudky sú na Zemi bežné, ale keď raz prijmete fakt, že sme všetci Jedno, začnú sa strácať. Pozrite sa na ľudí a ich duše pred vami, hľadajúc, pretože vy ste cesta ku slobode a šťastiu. Dovoľte vašej Láske a Svetlu viesť vás ku nebeskému pokoju, ktorý hľadáte. Vedzte tiež, že naša láska vás sprevádza a môžete sa na nás vždy obrátiť s prosbou o pomoc.

Ďakujem ti SaLuSa  –  Mike Quinsey – preklad: danuša

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s