Majster Ježiš – Srdcová Čakra

Majster Ježiš prostredníctvom Natalie Glasson 24-Január-2011

Moji milovaní a božskí bratia a sestry, vraciam sa znova so srdcom plným lásky zdieľať s vami a tiež udeliť vám moje slová osvietenia, aby som inšpiroval vaše duchovné prebudenie. Vážim si vás každou stránkou a energiou lásky v mojej bytosti; je najhlbšia pocta hovoriť pravdu Stvoriteľa a spájať sa s vašimi energiami. Skutočnosť, že ste prebudení a uvedomujete si ma je veľkolepá, je to pravé požehnanie. Aj keď ľudia na Zemi nedostávajú šancu hovoriť svoju pravdu druhým ľuďom, je to veľká česť môcť spojiť sa s vami napriek tomu, že existujeme na dvoch rôznych vibráciách svetla. To samozrejme neznamená, že sme oddelení, sme vždy jedna energia, jedna bytosť svetla, jedna stránka Stvoriteľa, prepojení viac ako by ste si mohli predstaviť v tomto súčasnom stave.

V mojej predošlej komunikácii s vami som hovoril o tom akí vzácni ste pretože vám bol udelený najvyšší dar bezpodmienečnej večnej lásky od Stvoriteľa. Mocná láska Stvoriteľa vám nikdy nemôže byť odobratá, je vaša, aby ste ju zažívali, oceňovali, vyjadrovali a pestovali. Ešte aj teraz keď na Zemi existujú ľudia, či už sú duchovne prebudení alebo spia, bol im udelený najvyšší dar. Najľahší spôsob ako prijať najvyšší dar bezpodmienečnej lásky Stvoriteľa je v prvom rade milovať seba, bezpodmienečne, a odovzdať sa vôli Stvoriteľa; odovzdať všetku negativitu Stvoriteľovi a sústrediť sa na prijatie bezpodmienečnej lásky Stvoriteľa. Ak dokážete zažívať bezpodmienečnú lásku Stvoriteľa počas meditácie a keď nasledujete svoju cestu na Zemi, uvedomíte si, že nie je nič iné čo by ste potrebovali. S prijatím najvyššieho daru umožňujete Stvoriteľovi, aby si vás vážil, staral sa o vás a dokonale vás viedol, a tak nie len skončíte všetko utrpenie, ale získate veľký pocit slobody vo vašej realite a vašu schopnosť tvoriť. Pamätajte si toto vždy, že vám Stvoriteľ dal najvyšší dar bezpodmienečnej lásky, takže nie je treba sa báť.

Keď prijmete bezpodmienečnú lásku Stvoriteľa, prirodzene to vyživuje vašu dušu, stránku Stvoriteľa vo vašom fyzickom tele. Vaša duša už má bohatstvo bezpodmienečnej lásky, ktorá je podstatou pravdy. Vaša duša vám (ako fyzickému telu, osobnosti, emóciám a mysli) praje, aby ste sa kúpali v jej bezpodmienečnej láske. Hovorím „jej bezpodmienečnej láske“ pretože mnohým z vás sa duša a stránka vašej bytosti, s ktorou ste oboznámený javí ako keby bola oddelená, to je ilúzia. Každá stránka vašej bytosti je zlúčená ako jeden, čo zastavuje prúd alebo kladie prekážky medzi vás a vašu dušu, monádu alebo Stvoriteľa? Nič, jediná pravda je láska; láska večne prúdi a neustále buduje väzby a spojenia. Keď si predstavíte osobu na oslave, ako rozpráva s niekoľkými ľuďmi a vyžaruje takú hlbokú lásku, radosť a blaženosť, všimli ste si, že ostatní v miestnosti začnú byť priťahovaní ku tejto osobe ako magnet, upútaní jej láskou ktorá vyžaruje. Toto ukazuje, že láska je včlenená vo všetkom, ak chováte lásku, potom umožňujete, aby sa vaše prirodzené spojenia so Stvoriteľom a tými okolo vás zlepšii a plne prejavili.

Vaša duša prirodzene uchováva lásku, lásku, ktorá je číra a je ľahké ju zdieľať, pretože je neustále vytváraná vašou dušou, prostredníctvom zámeru a naladenia vašej duše. Keď prijmete váš najvyšší dar od Stvoriteľa, začnete si tiež uvedomovať, že vaša duša má pre vás tiež najvyšší dar bezpodmienečnej lásky, rovnako ako vaša monáda alebo skupinová duša. Keď si to uvedomíte, uvedomíte si, že každá osoba, ktorú stretnete, každý osoba kráčajúca po Zemi má najvyšší dar, ktorý si prajú dať a zdieľať s vami. Premýšľajte o tom chvíľu, aké úžasné to je, že vám každý chce dať dar lásky a že vy chcete vrátiť tento dar lásky. To je samozrejme každého duša, pretože osobnosť si nie je vedomá najvyššieho daru, ktorý je vašim božským právom. Toto je v podstate proces vzostupu a výsledok procesu vzostupu, keď si každý uvedomí najvyšší dar na všetkých úrovniach svojej bytosti. Aké šťastie máme všetci, že sme dostali taký nádherný dar, že sme bezpodmienečne milovaní. Uchovajme si túto myšlienku.

Srdcová čakra je v podstate hlavná stránka vašej bytosti, ktorá vyjadruje lásku úplne a rozpínavo. Má silu udržať hojnosť lásky vo svojej posvätnej komnate a vyžarovať ju ku celému ľudstvu alebo ku jednotlivcovi. A predsa je srdcová čakra veľmi chúlostivá, môže prijať a uchovávať bolesť, negativitu, utrpenie, keď jej to prikážete, čo sa deje často. V mnohých smeroch sú emócie človeka spojené so srdcovou čakrou, je to tak kvôli výchove od mladého veku. Srdcová čakra môže podľahnúť ukrutnej bolesti a mukám pretože je taká citlivá. Dokáže poľahky vyjadrovať lásku, ale to znamená, že môže tiež ľahko prijať negativitu. Keď si predstavíme, že vaša srdcová čakra je vaša pokladnička, ale by ste sa naprogramovali veriť, že bolestivé alebo negatívne zážitky sú vzácne a tak ich vkladáte do svojej pokladničky. Samozrejme negatívne skúsenosti nám umožňujú rásť a vyvíjať sa, sú to lekcie uvedomenia pravdy, ale to neznamená, že si ich treba uchovávať. Keď je v srdcovej čakre udržovaná bolesť, zastavuje a znižuje to vibrácie srdcovej čakry, čo nakoniec spôsobí, že sa srdcová čakra uzavrie a začne byť strážená, pretože už nechce, aby jej bolo viac ubližované. Keď je srdcová čakra zatvorená alebo chránená potom je pre osobu veľmi ťažké milovať sa bezpodmienečne, cítiť lásku ostatných a vyjadrovať podstatu svojej duše. Najvyšší dar Stvoriteľa sa môže stať unikajúcou realitou pre tých, ktorí majú bolesť vo svojich srdcových čakrách, a môže byť zažívané odlúčenie medzi dušou a realitou.

Vaša duša si bude vedomá stavu vašej srdcovej čakry, ale nebude schopná vám pomôcť, pretože máte na Zemi slobodnú vôľu; najprv musíte požiadať až potom môžete dostať. Keď sa srdce začne zatvárať kvôli tieňom, ktoré uchováva potom sa môžu vyskytnúť skúsenosti, ktoré poukazujú na nedostatok, ako že vás niekto zneužíva alebo ovláda, pocity že ste nehodní alebo nedôležití vo svete. Môžu sa vyvinúť ilúzie a pretože duša nemôže viesť ako by si mohla priať, myseľ a ego sa môžu stať veľmi mocné.

Ak chcete s týmto bojovať je nutné požiadať vašu dušu a vašich sprievodcov, aby pracovali na vašej srdcovej čakre, aby rozpustili negativitu a nabili ho láskou. Je tiež nutné pochopiť prečo držíte bolesť vo svojej srdcovej čakre. Pamätajte, že to nie vaša srdcová čakra sa drží negativity, ale vaša myseľ a osobnosť núti vašu srdcovú čakru trpieť. Prečo chcete, aby ste trpeli? Zaslúžite si utrpenie? Keď sa budete pýtať seba otázky, pomôže to objaviť pochované presvedčenia o sebe z vašej minulosti. Jednoduché uvedomenie môže umožniť uvoľnenie.

Potom je treba zamerať sa vo vašom dennom živote na zladenie vášho srdca s vašou dušou a umožniť svetlu vašej duše prúdiť do vašej srdcovej čakry, to ju viac otvorí. Okrem toho je nutné vážiť si a milovať vašu srdcovú čakru. Vaša srdcová čakra udržuje svoju vlastnú vibráciu energie a tak môžete hovoriť so svojou srdcovou čakrou a ona vám odpovie. Vedenie rozhovoru s vašou srdcovou čakrou vám môže pomôcť pochopiť potreby vašej srdcovej čakry a či je potrebné ďalšie liečenie. Tiež môžete odovzdať svoju srdcovú čakru Stvoriteľovi, aby bola očistená a liečenie dokončené. To neznamená, že vaša srdcová čakra vás opustí, ale že môže prebehnúť liečivý proces a že žiadate Stvoriteľa, aby vám pomohol. Pamätajte, že vaša srdcová čakra má hlas rovnako ako každá časť vašej bytosti. Teraz je čas vážiť si vašu srdcovú čakru pretože ona je spojením medzi vašou dušou a vašou realitou.

Dúfam, že ste našli prospech v mojich slovách,
Vy ste posvätné svetlo a láska na Zemi a Ja vám žehnám,

Váš brat a priateľ
Majster Ježiš

Preklad: SiR

http://www.ee.dunres.sk

 

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

1 Response to Majster Ježiš – Srdcová Čakra

  1. anitraM píše:

    Krásne vystihnuté a každý si v článku nájde to, čo potrebuje. 😛

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s