Hilarion, 4. – 11. december, 2011

Milovaní.

Energie Kosmické Lásky se hromadí ve své síle, zatímco se posouváte do nového stavu, sjednocujícího nejnovější stránky vás samých, a které znovu-spojují své jádro s vaším energetickým polem. Během většího včleňování se vašeho Božského Kristova Já, se vaše fyzické tělo přizpůsobuje a prochází přeměnou k tomu, aby se adaptovalo na tuto přicházející energii a frekvenční úroveň. Vše je v pohybu, dokonce i když se cítíte, jako by jste zůstali ustrnutí v nehnuté pozici. V realitě, v té nové realitě, se děje více přípravných prací a přesunu.

Tyto větší toky vyšší frekvence energie pokračují, aby tak ukázaly vše, co ještě u člověka zůstalo frekvenčně nesrovnáno. Všechna vracející se energie a vzory vyjádření, jež dosud nebyly přeměněny ve vyšší řád projevení, budou opět vycházet na povrch, aby tak mohly být uvolněny, propuštěny. Dovolte těmto znovu vyvstalým energiím a vzorům vyjádření, aby odešly, zároveň požehnejte dané situaci, osobě nebo události, které byly součástí tohoto procesu, což vám pomůže tyto staré energie a vzory propustit a nechat odejít, a na oplátku VY budete naplněni vyššími frekvencemi energií Božské Lásky. Jakmile otevřete svá srdce této možnosti, najednou proběhne uvnitř vás více léčení.

Dovolte si pocítit milost Stvořitele prostupující vaše Bytí a váš Svět. Připusťte, že si zasloužíte lásku Boha a lásku svých bližních, a že máte schopnost milovat všechny, a v této lásce jste chráněni. Toto období roku je časem, kdy je daleko snazší pociťovat energie nesobeckosti, vlídnosti, milující laskavosti, ušlechtilosti, míru, dobré vůle, štěstí a radosti. Využijte těchto chvil ke zpevnění vize jež máte, k zakořenění reality Nové Země v úrodné půdě, kterou jste zušlechťovali a připravovali po většinu svého života, a s vírou a nadějí takto pěstovali semínka nových začátků.

Pokračujte denně ve své práci zvyšování vašich frekvenčních úrovní tak vysoko, jak jen budete moci, a dejte svému fyzickému nositeli čas k tomu, aby se sladil a přizpůsobil tím způsobem, že sami k sobě budete hodní a budete se milovat. Přeměnou vašich čtyř nižších těl dosáhnete schopnosti přinést své Božské stránky, a to laskavě, v klidu a pod ochranou.

Tento proces je procesem pokračujícím a postupuje podle potřeby, požadavků a záměrů každého jednotlivce. Z našeho úhlu pohledu se doslova všichni vyvíjíte a proměňujete s létajícími barvami. Nebudete potřebovat splétat svá barevná světla, pokud jen spatříte sami sebe. Každý z vás se právě nachází v měnících se stupních dokončení, završení s mnoha lidmi, místy a věcmi, a tou nejdůležitější věcí, kterou byste měli mít stále na paměti je, že S KAŽDÝM UKONČENÍM PŘICHÁZÍ NOVÝ ZAČÁTEK! Vždy je zde mnoho k poznání – učení, ke zdokonalování, k objevování a k projevování, a to je prostor, kam se nyní přesouváme, do stavu projevení. Buďte silných srdcí, myslí, silného ducha, Milovaní, a buďte ve vděčnosti. Nová cesta Bytí bude v radosti.

Do příštího týdne…

JÁ JSEM Hilarion

©2011 Marlene Swetlishoff

Z www.therainbowscribe.com pro www.vzostup.sk přeložila Karel ☼

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s