Co se vlastně děje?

To je otázka, kterou lidstvo velmi zajímá. Co se vlastně děje se Zemí, na Zemi, ve Vesmíru? Co se děje s lidmi, zvířaty a všude kolem? Každý však má svůj vlastní názor na to, co kolem sebe vidí a co cítí. Každý sám vytváří realitu, kterou pak prožívá. Můžete být ovlivněni i pohledy těch ostatních, pokud cítíte, že s vámi rezonují. Takto funguje kolektivní vědomí, které formuje realitu daného času a prostoru. Zde je však potřeba podotknout, že toto je velmi zjednodušené. Skutečnost je mnohem komplikovanější.

68

Tento čas je pro lidské bytosti velkou školou. Stále více se posilují pozitivní a negativní vlastnosti, které duše v lidských tělech zakoušejí, tedy které lidé zde na Zemi vyzařují. Oddělování zrna od plev pokračuje. Přesto je část současnosti společná pro mnohé z vás. Vaše realita je tedy formována tím, co vidíte a slyšíte kolem sebe a tím, co necháte proniknout do sebe samých. Naštěstí již mnoho z vás chápe, že věci nejsou jen černé a bílé, že mnoho z toho, co je vám sdělováno, neladí s pravdou, tedy neladí s tím, co cítíte. Váš svět se mění ať již chcete nebo ne. A vy se nakonec musíte změnit s ním. Změny jsou postupné a i přesto cítíte velice silný tlak, který vaše vědomí nutí k posunu. Nedokážete se mnohdy naladit na vyšší vibraci, neboť se ve vás rozpínají strachy. A tak se střídavě dostáváte do nižších i vyšších světů.

Tyto procesy rozčeří hladinu vašeho klidu, vychylují vás z rovnováhy a nutí vás reagovat. Tento čas pak přináší zejména mnohé pochybnosti. Přináší nespokojenost a velkou nedůvěru v autority. Zároveň je vám zrcadlem toho, co se děje. Toužíte po změnách, sami si volíte cestu, jak tyto změny uskutečnit. Přesto jste i nadále nespokojeni s tím, jak se věci mají. Tady a teď je potřeba zejména vytrvat ve svých přesvědčeních a zároveň poskytnout prostor těm ostatním. Je potřeba si uvědomit, zda to, co žijete, také žít chcete. Nevézt se na vlně s ostatními, nýbrž dopřát vítězství sobě samým, tedy ve svých osobních životech dokázat žít naplněné životy.

69

Láska tu je a působí na všechny. Někteří se jí však vyhýbají. Přesto tady a teď začínáte chápat, že život je o něčem jiném a začínáte se více obracet ke svým rodinám, ke svým bližním, měníte své priority v oblasti pracovní, v oblasti svých koníčků. Změny tu jsou. Ještě budete procházet rebeliemi a neklidem, ještě padnou mnozí politikové, ještě musíte na vlastní kůži prožít mnohé nespravedlnosti a mnohá nepochopení, musíte si vydobýt své pozice, nalézt společnou řeč. Tolik úkolů ještě máte před sebou. Volíte si svou cestu, volíte si svou budoucnost. Avšak ti, kterým jste věřili mohou zcela změnit své názory a ti, kteří se vám zdají nepřijatelní, se mohou nakonec stát vašimi nejlepšími přáteli. Tento čas dokáže měnit nitro lidí a přinést nečekané. Věřte sami sobě. Jsme s vámi a milujeme vás.

https://zlata-dusicka84.webnode.cz/l/co-se-vlastne-deje/

75

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s