Salusa, 7. január, 2011

Vidíme, že ste na rôznych úrovniach pochopenia a pripravenosti na nadchádzajúce zmeny. Váš prístup je podmienený vašimi osobnými presvedčeniami a tým, čo sa aktuálne deje. Mnohé je výsledkom vášho osobného programovania a dokonca aj podvedomých spomienok z minulých životov. Na to, aby ste mohli spraviť osvietené rozhodnutie, potrebujete mať otvorenú myseľ. Je isté, že každá duša žijúca teraz na Zemi v nejakom období čelila pravde o Ľudstve a jeho božskom osude. Niektorí to ignorujú a pokračujú vo svojom navyknutom myslení, ktoré sa stalo tak silným, že zostal len malý alebo žiadny priestor na zmenu. Nenaznačujeme, že taký prístup je zlý, pretože ste to vy, kto určuje cestu, po ktorej chcete ísť. Avšak je to jednoduchšie, keď viete, čo máte urobiť. Pripustite si, že sa môžete mýliť v tom, čo je pravda a keď ju uvidíte pred sebou, ľahšie sa vám uverí.

Isté je, že každý niekedy pochopí, že Boh, ktorého všetci uctievate, je jeden a ten istý. Meno nie je dôležité a dokonca aj história by mala byť vykladaná s istou rezervou, pretože veľa informácií sa odovzdávalo iba ústne. Nemôžete teda brať všetko tak, ako je to dnes napísané, pretože po mnohých rokoch každá takáto informácia obsahuje nepresnosti a v neposlednom rade aj preto, že texty boli mnohokrát prekladané. Diskusia sa tak stáva nevyhnutnou. Musíme zmieniť aj to, že falošní bohovia, ktorí boli na Zemi pred asi 5000 rokmi, zviedli ľudí k viere, že tí, ktorí zmýšľajú inak, sú vaši nepriatelia a je potrebné ich zabiť. Táto viera prežíva dodnes, ale veríme, že pochopíte, že Jeden Boh je Všemohúci a je absolútnou Láskou. Láska nie je spojená so žiadnym náboženstvom a je dávaná všetkým dušiam. Z tohto bodu sa môžeme odraziť, pretože ak túžite vzostúpiť, vo vyšších dimenziách nie je miesto pre nič iba pre Univerzálnu Lásku.

Často sme vám vraveli, že nie je veľa toho, čo by ste mohli urobiť pre vzostup a keď dokážete nájsť vo svojom srdci lásku voči všetkým dušiam, všetko ostatné zapadne na svoje miesto. Ste iskierky Boha a nič iné nemôžete čakať, pretože ste synovia a dcéry Boha. Zem vás posúva ďalej a ako dualita končí, zbavujete sa posledných zbytkov nižších energií, takže sa stávate žiariacimi Bytosťami Svetla. Začínate si uvedomovať, že mnohé z toho, čo ste prijali za skutočné, je váš vlastný výtvor a je to ilúzia. Vaša civilizácia dosiahla bod, v ktorom sa môže naučiť o dualite už iba málo. Ale tí, ktorí sa nechcú zbaviť manipulatívnych spôsobov starej paradigmy, v tom môžu pokračovať a vyvíjať sa spôsobom, ktorý si vybrali. To je vaše privilégium garantované Prvotným Stvoriteľom.

Čoskoro príde doba, keď budeme riešiť všetky problémy, ktoré ste pre seba vytvorili a povedieme vás k záverečným dňom tohto cyklu. Niekedy to bude hektické, ale naša prítomnosť bude zárukou toho, že nebudete musieť „variť sa vo vlastnej šťave,“ ako zvyknete hovoriť. My sme milujúce duše a dávame seba s bezbrehou láskou a prajeme si, aby sme vám dokázali plne vyjaviť rozsah našej služby, ktorú vám poskytujeme. Stretnutie s nami rozplynie všetky pochybnosti, ktoré máte a sme šťastní, že nás posudzujete podľa našich skutkov. Zabudnite na staré komiksové obrázky, ktoré vám podsúvajú ako by mali mimozemšťania vyzerať a čím by mali byť, pretože my sme v niektorých prípadoch veľmi podobní ľuďom. Nie je to ako keby sme sa nikdy predtým nevideli a rôzne civilizácie Galaktickej Federácie kontaktovali určitých jedincov mnoho rokov vášho života.

Ešte prešlo len pár dní nového roku a už počujete o rôznych aktivitách a nie všetky sú presne tým, čo by ste chceli. Ako sme vám už vraveli, temní tiež využívajú svoju slobodnú vôľu, ale Svetlo zvrátilo pomer a teraz vedie na ceste domov. Temní stále tvrdohlavo túžia pokračovať, dokonca aj s vedomím, že to bude znamenať ich porážku. Dôjdu do bodu, keď budú musieť dovoliť Svetlu prevziať vedenie a spolu s našimi spojencami tvrdo pracujeme na prelomení ich odporu. Takže je možné, že nastanú nejaké prekvapenia, ktoré prídu bez varovania. Ale mnohí z vás, ktorí držíte krok s vývojom na planéte, máte predstavu o tom, čo sa deje.

Nemajte strach naši drahí, ako sme povedali, víťazstvo je už vaše. Už iba treba nejaký čas počkať, kým sa prejaví na Zemi a môžete ísť radostným krokom so šťastím v srdci. To najlepšie jednoznačne prichádza a my máme riešenie na finančný kolaps, ktorý vám hrozí. Zo všetkej snahy, ktorú ste vynaložili, vzíde radostný úspech. Preto vás žiadame, zostaňte veselí a sebaistí bez ohľadu na to, čo sa deje okolo vás, pretože zmeny prichádzajú. Buďte ešte chvíľu trpezliví, pretože môžete získať všetko a stratiť len málo. Plán pre vás je bezchybný a je vašim osudom a poskytuje vám všetko, čo je nevyhnutné, aby ste pevne vykročili na cestu Vzostupu.

Ja som SaLuSa zo Síria a vravím vám, že Galaktická Federácia je ohromná sila dobra a nedovolí, aby vám bolo bránené vo vývoji ani o sekundu dlhšie. Môže dôjsť k šarvátkam, ale my určite zastavíme všetky plány, ktoré by mohli ešte viac poškodiť Matku Zem, pretože vás s láskou niesla na svojom tele po eóny a rovnako ako vy sa aj ona chystá vzostúpiť. Spomínali sme veľa krát, že táto Vesmírna udalosť sa deje v nesmiernom rozsahu. Môže sa vám zdať ťažké pochopiť, čo to obnáša a predstaviť si veľké Bytosti, ktoré majú silu pohnúť Vesmír do vyššej dimenzie. Centrálne Slnko dodáva energiu celému Vesmíru a jeho energia vytvára zmeny každého druhu, takže Vzostup prebehne presne podľa Stvoriteľovho Plánu.

Ďakujem ti SaLuSa.
Mike Quinsey.

pre stránku vzostup.sk preložila danuša

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s