Pozdrav zo Sveta Kryštálov

prijala Dianne Robins  –  Jún 2011


Pozdrav zo sveta Kryštálov. My sme Kryštáloví Ľudia a zhromaždili sme sa okolo teba ako sedíš pri tvojom počítači a prijímaš naše diktovanie. Milujeme ťa. Vieš, že aj ty si zložená z látky kryštalického svetla? Áno, si. Lenže vaše telá majú Svetlo, ktorým ste, zhustené do fyzickej látky, fyzickej hmoty, aby zapúzdrili vaše vtelenie do tejto ríše 3ej dimenzie, pretože by ste nemohli manévrovať a pôsobiť v tejto ríši, keby ste boli rýdzou svetelnou podstatou. Potrebovali ste zhustené telo, aby ste plne zažívali potešenia na Zemi. Zem sa skladá z hmoty, rovnakej hmoty ako je zloženie vášho tela. Takže ste jedno. Avšak my v Kryštálovom Svete sme udržali našu formu Látky Rýdzeho Kryštalického Svetla a je to toto Svetlo, ktorým vás kropíme zatiaľ čo prechádzate svojim podnikaním na povrchu – náhliac sa a uháňajúc cez „čas“. My sa nenáhlime a neženieme – my len kľudne stojíme, a predsa dokážeme byť kdekoľvek chceme byť a kedykoľvek tam chceme byť. Je to celkom slastná existencia.

Takže späť ku telám kryštalického svetla, ktorými ste. Skôr ako ste vystúpili na túto planétu ste boli všetci Svetlo. Vaše telá museli prijať hustejšie zloženie, aby tu manévrovali a podieľali sa na všetkých divoch, ktoré boli vytvorené aby ste ich mohli zažívať. Prišli ste skočiť do tejto zhustenej hmoty a zažívať to všetko. Avšak v tom všetkom bol jeden nedostatok – stratili ste svoju cestu. Ale to sa teraz končí, a vy pomaly znova získavate svoju totožnosť a vaše hustota teraz znova zachytáva vaše Svetlo. Vaše bunky sa teraz premieňajú na častice kryštalického svetla, a my v kryštálovm svete pomáhame. To je dôvod prečo je také kľúčové, aby ste s sa nami spojili na našej vlnovej dĺžke, ktorá je vo vyššej oktáve. Môžeme vám pomôcť povzniesť sa, aby ste dosiahli náš elektrónový spin. Náš elektrónový spin rotuje na prúdoch Svetla a tieto vlny sa spoja s vami a premenia vašu fyzickú hmotu na častice kryštalického svetla.

Je to číra alchýmia a my sme tu, aby sme vám pomohli vo vašej zmene na nesmrteľné telo Kryštalického Svetla. Oh ty môj, na akú jazdu sa to chystáte. Začínate jazdiť na vlnách kryštalického svetla, ktoré vás nesú stále bližšie ku vášmu božskému ja. V Kryštálovom Svete všetci vieme, že sme božskí. Hovoríme s božskosťou v každom z vás a vy nás držíte vo vašich rukách alebo spíte s nami na vašich telách. Hovoríme s vami z veľkých vzdialeností a hĺbok, keď na nás myslíte – pretože vaše myšlienky nás dosiahnu cez éter a my vám posielame späť našu lásku a vlny svetla. Všetok život na Zemi sa takto spája. Je to „myšlienkové“ spojenie – najrýchlejší spôsob komunikácie v existencii. Všetok život v Galaxii je spojený prostredníctvom „myšlienkových“ vĺn. A vy ho máte zabudovaný priamo v sebe. Mobilné telefóny a email budú čoskoro nahradené vašou vlastnou telekomunikačnou sieťou.

Budete schopní kontaktovať kohokoľvek na akomkoľvek mieste v čase a priestore na alebo mimo vašej planetárnej sústave. Zoberiete ľudskú formu do väčších výšin, ktoré v časoch predtým nikdy neboli dosiahnuté. Ste v proceste tvorenia „nesmrteľného človeka“ zapúzdreného vo svetelnej látke, žijúceho na fyzickej planéte a schopného presunúť sa do a von z hustoty. Na aký výlet sa to chystáte! Krása tohto všetkého je, že všetky ostatné životné formy putujú spolu s vami, aby zažívali nové potešenia z existencie.

Teraz vás opustíme a žiadame vaše spojenie do našich sŕdc. Áno, my tiež máme srdcia a keď na nás myslíte, naše srdcia sa rozžiaria v plameňoch. Tak ovievajte naše srdcia vašimi myšlienkami a my ku vám pošleme plamene našich sŕdc. Zachyťte svetlo.

My sme Kryštáloví ľudia a želáme vám dobrý deň.

Preklad: SiR

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s