Celosvetová Vizualizácia za Prielom – Prosím Pridaj sa k Nám!

Drahý Čitateľ,

Žijeme na nádhernej planéte. Je tu tak veľa lásky a krásy. Ale zdá sa, že sily, ktoré jej vládnu, vlády a elita, skrátka nechcú urobiť to čo je správne. Matka Zem plodí dosť na to, aby aspoň 10 miliard ľudí žilo v mieri a hojnosti, ale všetko na čo dokážu naši vládcovia myslieť je ako si udržať svoju moc, vytvárať konflikty a vojnu a nechať nás platiť stále viac. Prostredníctvom temných bratstiev a tajných operácií ignorujú vôľu ľudí. Snažia sa udržať nás v stave závislosti a strachu prostredníctvom médií, ktoré ovládajú.

Nie je čas to zmeniť? Nie je čas, aby sme MY rozhodli o tom ako je naša planéta riadená? Je to ľahšie ako si myslíte. Skutočne je. Jestvuje zákon fyziky, o ktorom ste možno počuli, ktorý je dokonalý na rozbitie tejto starej paradigmy, tohto starého a obnoseného systému, kde hŕstka bohatých ovláda nás ostatných. Tento zákon sa nazýva „Zákon Príťažlivosti“. Zákon hovorí, že na čokoľvek sa sústredíte čo chcete, a skutočne to cítite vo svojom srdci, si ku sebe priťahujete. Len si ho vyhľadajte na webe alebo v knižnici (prečítajte si napríklad „Tajomstvo“), je veľa veľa príbehov ľudí, ktorí týmto spôsobom úspešne zmenili svoj život.
Spôsob ako ho použiť je prostredníctvom vizualizácie. Keď vizualizujete niečo čo chcete a cítite radosť AKOBY SA TO UŽ STALO, prejaví sa to.

Môžete to uplatniť vo vašom osobnom živote, ale tiež pre väčší prospech našej planéty a ľudstva. Čím viac ľudí sa na to sústredí, tým silnejšia bude energia. Energia, ktorá je vyslaná skupinou ľudí, sa násobí, stáva sa silnejšou ako súčet tých ľudí. Neverte len nášmu slovu, bolo to dokázané vedecky. Len si pozrite video, ktoré sme o tom urobili:

The Power of Visualization

Určite, boli už mnohé skupinové vizualizácie a meditácie. Za Svetový Mier napríklad. A predsa, nie je mier. Nefungujú tieto akcie? Určite fungujú! Mohli ste to vidieť na našom videu. Problém je, že keď mierumilovná energia vykonala svoju prácu, ak medzičasom vládnuce sily ďalej pracovali v opačnom smere, všetko sa vráti znova späť ku starej situácii. Vojaci majú prikázané znova zdvihnúť zbrane, ktoré zložili, zločin znova narastá kvôli ťažkej situácii, v ktorej ľudia stále sú, atď. Preto sa musíme sústrediť na niečo čo nie je možné zvrátiť. Nikdy. A to je: PRIELOM.

Nerobte si starosti tým na čo presne sa sústredíte, energia je inteligentná vec, nájde si svoju cestu. Ako ste mohli vidieť v tomto videu, keď ľudia vizualizujú mier, tiež zločiny voči ľuďom poklesnú, dopravné nehody poklesnú, návštevy zdravotnej pohotovosti poklesnú, a burza cenných papierov stúpne. Mier je mier, a prielom je prielom. Energia vie kam má ísť. Ak sa sústredíme na prielom, nájde najslabšie spojenie v reťazi, ktorá stále drží obnosenú paradigmu v kope. A PRELOMÍ ju.

Keď si to dosť ľudí vizualizuje a skutočne cíti vo svojich srdciach, stane sa to. Môže to byť 6,578 účastník kto dá starej paradigme posledné postrčenie, alebo to môže byť 10,234 ale prelomí sa. Len počkajte a sledujte. Zamerajte sa na niečo, čo vás urobí naozaj naozaj šťastným. A preciťujte pocit, akoby sa to už stalo. Či už to je Obama ako oznamuje odhalenie UFO, dostupnosť voľnej energie pre verejnosť, veľká tv stanica alebo noviny odhaľujúce, že 9/11 bola práca zvnútra, alebo niečo iné veľké. Všetko to smeruje ku tomu istému: koncu temného zriadenia. Len si vyberte. 🙂

Najdôležitejšia je radosť, ktorú by ste cítili, keby sa tento prielom udial. Vizualizujte si napríklad ako vojna a hlad ustupuje mieru a hojnosti všade na celej našej planéte. Zúfalé deti získavajú novú nádej. Napätie a strach ustupuje šťastiu a času s vašimi milovanými. Skorumpovaní politici a neúčinná zdravotná starostlivosť ustupuje inšpirovaným vodcom a pravému liečeniu. Jedovaté potraviny a ropný priemysel ustupujú zdravým potravinám a voľnej energii. Všetky tieto veci UŽ EXISTUJÚ na našej planéte, ale sú stále potláčané temným systémom. Preto potrebujeme prielom. A my dosiahneme, aby sa to stalo!

Nebudeme menovať čas a dátum, v ktorom to máme všetci urobiť, žiadame vás, aby ste to urobili TERAZ. Nie je dôležité ako dlho to robíte, 5 sekúnd stačí. Dôležitá vec je, aby ste naozaj cítili radosť z tohto prielomu, akoby sa už udial. To stačí, aby ste pridali svoj vlastný malý (ale VEĽKÝ!) príspevok ku kvantovým cestám, cez ktoré pôsobí Zákon Príťažlivosti. Spoločne vytvoríme OBROVSKÚ moc, ktorá zmení tento svet navždy, pre dobro všetkých ľudí.

Prosím, dajte sa do toho, musíte to urobiť len raz. Prestaňte robiť to čo robíte (pravdepodobne čítate) a zavrite si oči. Predstavte si, že je tu Prielomová Správa o niečom čo ste tak dlho chceli, aby sa to stalo, a preciťujte radosť, ktorú by ste cítili v tej chvíli. Vizualizujte to…. PRÁVE TERAZ!!!!

To je ono! Užili ste si to? Naše kolektívne vedomie práve prijalo váš hlas. Ďakujeme vám. Váš príspevok bol pridaný do obrovskej vlny energie meniacej paradigmu, ktorá sa už valí cez planétu. Zákon príťažlivosti zaistí, že vojde do bytia.

Ak ste vykonali svoju vizualizáciu, teraz prichádza druhá dôležitá časť. Tento projekt funguje prostredníctvom princípu „každý pozná každého“. Hovorí sa, že do šiestich preposlaní môžete dosiahnuť každú jednu osobu na planéte. Tak žiadame, aby ste preposlali túto správu ako email KAŽDÉMU vo vašom adresári o kom si myslíte, že by sa rád pridal ku tejto akcii. Týmto činom vytvoríme obrovskú armádu svetla, dokonca za jeden deň!

Ďakujem vám tak veľmi, že ste sa pridali ku tejto akcii. Matka Zem a všetci z nás, ktorí túžime po mieri a harmónii rovnako ako vy, vám budeme vďační. A každému ďalšiemu kto sa pridal, pretože to robíme SPOLOČNE! Prosím pošlite tento email teraz. Neodkladajte to. TERAZ je správna chvíľa.

Ďakujem Vám!!!

Preklad: SiR

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

5 Responses to Celosvetová Vizualizácia za Prielom – Prosím Pridaj sa k Nám!

 1. Dean píše:

  A lot of of the

  things you state happens to be supprisingly

  legitimate and it makes me wonder why I had not

  looked at this with this light before. Your piece really did

  turn the light on for me as far as this particular

  subject matter goes. Nonetheless there is actually 1 factor I am not necessarily too cozy with

  so while I attempt to reconcile that with the actual central

  idea of the point, permit me observe just what all the

  rest of the visitors have to say.Very well done.

 2. Adam píše:

  Hmm it seems like your website ate my first comment (it was
  super long) so I guess

  I’ll just sum it up what I submitted and say, I’m thoroughly enjoying your blog.
  I as well am an

  aspiring blog blogger but I’m still new to the whole thing. Do you have any tips and hints for novice blog

  writers? I’d really appreciate it.

 3. Hi there! I simply want to give an

  enormous thumbs up for the good info you’ve here on this post. I will be coming again to your blog for more soon.

 4. Estella píše:

  Useful info. Lucky me I discovered your site

  unintentionally, and I’m shocked why this twist of fate did not took place in advance! I bookmarked it.

 5. Lucie píše:

  Hi there, I found your web site via Google

  at the same time as searching for a comparable matter, your web site came
  up, it seems

  great. I have bookmarked it in my google bookmarks.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s