SaLuSa 5. prosince 2012 – Co vás čeká v nejbližší době

Originál: http://tinyurl.com/84w7ppd
Překlad: OrgoNet

Zbývá už jen pár dní do první části vašeho zážitku mocného povznesení, a tak vás žádáme, abyste se vynasnažili zařídit si na 12. 12. 12. volno, abyste mohli relaxovat a užít si to. Je to klíčový moment ve vašem procesu Vzestupu, a měli byste si ho být zcela vědomi a zapamatovat si intenzitu energie. Není to tak, že všichni lidé budou mít stejný zážitek, ale pokud jste na to připraveni, zůstane vám vzpomínka na vnitřní změny. Někteří z vás se probudí ze spánku před 11.11 univerzálního času, a budou si moci být plně vědomi toho, co se odehrává. Jiní to prospí, ale přesto budou mít živé sny, až budou energie fungovat. Avšak všichni přijmou energie a budou z nich mít prospěch, bez ohledu na jejich momentální stav vědomí.

Vzestup bude po 12. prosinci rychle pokračovat, a to znamená, že bude nadále pokračovat prožitek zvýšení vašich smyslů, takže nebudete na pochybách, že vám to přináší prospěch. Bude to nejvíce povznášející příležitost a mezi těmi, které potkáte, bude panovat nová nálada štěstí a radosti. Budete moci pocítit rozdíl v lidech kolem vás, a pocit hlubokého klidu a míru, jako by náhle odešla veškerá temnota. Projeví se to v očích lidí, protože oči jsou koneckonců sídlem duše, a láska bude vyzařovat silněji, něž jste si předtím všimli.

Životní stresy se zmírní a budou nahrazeny nádherným pocitem uvolnění, jako byste neměli na světě žádnou starost, a takové vás, moji drazí, chceme mít. Problémy a sváry spjaté s vaším normálním životem budou postupně eliminovány změnami, které jsou nablízku. Pokud právě vy pocítíte na sobě málo změn, nedělejte si starosti, protože změny ovlivní různé lidi různě podle jejich metabolismu. Od tohoto měsíce dále se váš pokrok zrychlí, jak bude narůstat nadšení z vidiny Odhalení. To může přijít různými způsoby, takže očekávejte neočekávané, protože jisté možnosti stále zůstávají otevřeny.

My stále preferujeme organizované Odhalení, které by proběhlo jako oficiální příležitost po celém světě. Mnohé země již daly vědět, že naše návštěva bude vítána, takže návštěva proběhne postupně v každé z nich. Větší akce jako přelety budou o něco později, až zde již bude všeobecné přijetí naší existence. Stále jsme si vědomi možnosti, že faktor strachu nemusí být zcela vyloučen. Lidé brzy začnou mezi sebou mluvit o procesu Vzestupu, protože uslyší, že se děje něco důležitého. Budou nějaké zmatky, protože nebudou vědět, ke komu se obrátit pro pravdu. Jako Pracovníci světla můžete jemně šířit informace, ale opatrně, abyste závěrečný scénář nepřehnali.

Příliš mnoho lidí se upjalo na historky o „konci světa“, aniž by jim někdo řekl, že tento konec prostě znamená nový začátek. Očekává vás Nová Země, a stále jako dosud bude naplňovat vaše potřeby, které budou docela odlišné od těch, které máte nyní. Ve skutečnosti budou vaše potřeby velmi malé a neznečišťující, a proto se Matka Země může soustředit na své vlastní požadavky.

Jak už začínáte chápat, klíčem ke všemu je láska, a vy budete jejím Božím vyjádřením jako inkarnované bytosti. Svobodně sdílet svou lásku s veškerým životem, to bude pro vás nový zážitek. Možná budete mít své chvilky duality, ale v budoucnu poznáte, že láska je normální stav.

Nezapomeňte ani milovat sami sebe, protože uznávat své Božské Já v žádném případě není egoistické. Buďte láskou, dávejte lásku, a ta se vám vrátí desetinásobně. Představte si, že nemusíte zpochybňovat úmysly nějaké osoby vůči vám, ale že můžete důvěřovat každému. Brzy si zvyknete na tento nový stav, a po svých životech v dualitě vám bude víc než vítaný.

Protože se vaše vibrace budou zvyšovat, zjistíte, že nejen můžete zastavit proces stárnutí, ale také ho zvrátit. To je vítaná zpráva pro ty z vás, kteří patří ke starší generaci. Skutečně všechny duše ponesou těla, která budou křišťálová, a budou výrazem toho, jací jste byli v nejlepších letech. Budete mít dokonalé zdraví, protože ve vyšších dimenzích nemůže existovat nemoc. To také znamená, že si s sebou nemůžete nést slabost. Ve všech vyšších sférách existuje dokonalost a platí pro veškeré formy života, které budou mít zvýšenou úroveň vědomí. Mluvte se stromy, nebo s čímkoli, na co vám padne zrak, a dostanete odpověď.  Pokud jde o počasí, v němž teď máte veškeré možné variace, zjistíte, že bude velmi příjemné, v mírných podmínkách “ze dne na den”. Nebude třeba dne a noci, protože vaše potřeba spánku bude mnohem menší než teď. S lehčím tělem, které se do určité míry samo regeneruje, bude vaše potřeba stravy také velmi malá. Mnohé z vašich potřeb budou ve skutečnosti zajištěny z energií kolem vás, ale stále ještě si budete vychutnávat lahodné přírodní nápoje a některá jídla.

Pochopíte, proč jsme při našich cestách vesmírem v našich mateřských lodích soběstační, a v každém případě máme jen velmi malé potřeby. Pochopte, že vaše těla budou odlišného složení, a že nebudete pociťovat hlad jako nyní. Neočekávejte, že všechny změny přijdou najednou, protože obvykle přicházejí s vaší evolucí a pokrokem skrze různé dimenze. Avšak je příjemné a uklidňující vědět, co je před vámi, a o co budete usilovat dále. V tuto dobu je pro vás nejdůležitější věci, abyste nezeslabili své soustředění na Vzestup, a abyste se zdrželi všeho, co stále ještě má striktně nízké vibrace.

Měli byste pokračovat v čištění vašeho těla a pouštění všeho, co patří do světa 3D. Ten nyní opouštíte a své zbytky starých připoutaností si nemůžete vzít s sebou. Mělo by to být snadné, protože už je dále nebudete k ničemu potřebovat. Může se také stát, že zjistíte, že se vzdalujete od svých starých přátel, protože už nepředstavují vaše zájmy.

Jsem SaLuSa ze Síria, a se svými kolegy z Galaktické federace světla vám přeji úspěch ve vaší osobní cestě Vzestupu. Buďte si jisti, že na celé té cestě vás bude provázet mnoho vyšších Bytostí.

Děkuji, SaLuSo. Mike Quinsey

zdroj

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s