Petícia na podporu urýchleného rozhodnutia trestného súdu v Haagu

bluerosedividerz

Podpora našej žaloby neustále rastie. Chceme ukázať, že nielen zopár právnikov, lekárov a vedcov zo Slovenska má záujem o riešenie situácie na Medzinárodnom trestnom súde. Chceme, aby bolo spravodlivosti učinené zadosť skôr, ako siahnu na naše deti.

Ak to tak citíte tiež, šírte tento odkaz a podpíšte, prosím, túto petíciu:

https://www.petitions.net/investigation_and_prosecution_of_those_individuals_responsible_for_crimes_against_humanity.

Poznámka: Veľká vďaka všetkým, každý podpis sa počíta. Za prvé dve hodiny pri cca 200 podpisoch svieti v štatistike podľa početnosti Bratislava, Stropkov, Dallas :). Polovica podpisov slovenských. Paráda.

Prvé ráno petície atakuje 1000 hlasov. Všetky slovenské krajské mestá sú pred Dallasom, atakuje ho už aj Humenné. Predpokladám, že Američania a Briti začnú vo veľkom podpisovať dnes poobede.

Máme podpis z Kene a pridala sa aj Casablanca, začínajú podpisovať Austrálčania. Ešte raz veľká vďaka.

Blížime sa k 5000. Londýn sa pokúša predbehnúť Malacky.

https://akw.sk/covid-19/peticia-na-podporu-urychleneho-rozhodnutia-trestneho-sudu-v-haagu/

3a350daa05b8eaf13780847fdec3c5fa

Petícia na podporu urýchleného rozhodnutia Medzinárodného trestného súdu v Haagu vo veci zločinov proti ľudskosti a vojnových zločinov ohľadne testovania a aplikovania experimentálnych Covid-19 vakcín

Dňa 12.apríla 2021 podali slovenskí advokáti  na Medzinárodný trestný súd (ICC) v Haagu podanie vo veci zločinov proti ľudskosti a vojnových zločinov s množstvom zásadných dôkazov preukazujúcich tvrdenia ohľadom masového testovania na COVID-19, ktoré následne 12.mája 2021 doplnili podaním týkajúcim sa uvedenia, distribúcie a použitia experimentálnych verzií „COVID-19 vakcín“ (vedené ICC pod č. 133/21).

Advokátka a bývala zástupkyňa Slovenska na Európskom súde pre ľudské práva Marica Pirošíková v tejto súvislosti informovala, že spoločné podanie právnikov 20. septembra 2021 svojim otvoreným listom podporili aj obete holokaustu Moshe Brown, Hillel Handler a Vera Sharav, ktorí prežili genocídu nacistických koncentračných táborov, kde sa uskutočňovali rôzne neľudské lekárske pokusy na väznených osobách.

V liste obete holokaustu, ktoré prežili zverstvá spáchané proti ľudskosti počas druhej svetovej vojny, okrem iného uvádzajú, že cítia povinnosť nasledovať svoje svedomie a napísať  list na podporu spoločnej žiadosti o vyšetrovanie predloženej ICC v mene Spojeného kráľovstva, Slovenska, Francúzska a Českej republiky 12. augusta 2021, ktorá zahŕňa aj svedectvá Dr. Richarda Fleminga, profesora Luca Montaigniera a Dr. Kevina McCairna.

Viac v článku TU.

Advokátska kancelária Weis & Partners informovala na svojej stránke o stúpajúcej podpore uvedenej žaloby:

„Chceme ukázať, že nielen zopár právnikov, lekárov a vedcov zo Slovenska má záujem o riešenie situácie na Medzinárodnom trestnom súde. Chceme, aby bolo spravodlivosti učinené zadosť skôr, ako siahnu na naše deti. Ak to tak citíte tiež, šírte tento odkaz a podpíšte, prosím, túto petíciuu,“ výzyva ľudí JUDr. Peter Weis a pripája link na petíciu, ktorú môžete nájsť TU.

Zdroj: Advokátska kancelária Weis & Partners / InfoVojna

www.infovojna.sk

lela_01

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s