Zlatá Dušička – Proč jsme přišli?

2.4.2013

Každý hledající dříve či později narazí na otázku „Proč jsem tady a jaký je můj úkol?“ Nehledejte v těchto dotazech nic zvláštního a nadpozemského. Je to odpověď duše, která se zvedá z prachu a začíná pociťovat spojení se svým duchem. Každý hledající dříve či později přijde na to, že přichází hlavně kvůli sobě samému. Že jeho úkolem je pozvednout sebe sama, propojit se se svým vyšším Já a dosáhnout jednoty. Přicházíte, abyste zpracovali své chyby, odpustili neodpuštěné, abyste zdokonalovali sebe sama a učili se měnit svět. Cítíte, že jste povoláni. Ale k čemu? Přece, aby díky vám byl změněn svět. Aby se svět stal láskyplným místem, plným spokojených bytostí, které skrze sebe pozvedají ostatní. Váš osud je vepsán ve vašich duších.

Nebojte se přijmout výzvu života a buďte pevní ve svých zásadách. To, proč jste tady, je hlavně proto, že cítíte potřebu pomáhat, snažíte se probudit sami sebe. Dovést sami sebe k dokonalosti, k otevření spojení mezi svým srdcem a svou duší. Přišli jste uvolnit vše, co jste v dobách zdejších pobytů nahromadili. Vaše duše chce žít ve světě lásky, bez bolesti a strachu. Tato cesta je velice dlouhá, ale každý maličký krůček je přínosem. Vaše poslání je být příkladem těm ostatním. Milovat svou rodinu a cítit pokoru k životu. Nést následky svých činů a učit se vypořádat se vším, co vám život přináší. Žít tak, abyste měli čisté svědomí a cítili klid na duši. Je to mnoho úkolů. A bude trvat dlouhou dobu, nežli dosáhnete dokonalosti. Přesto se kvůli tomuto stále budete vracet. Abyste zmírnili vliv svých chyb, abyste znovu milovali, znovu se loučili.

Jste děti světla a jste ti, kteří si zvolili světlo nést a vlévat naději do všech, kteří po tom touží. Nakonec budete sami spaseni.

zdroj

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s